Który telefon? k800i , w610i , W880i czy może jakaś nokia?

witam . jak w temacie

zależy mi na dobrym aparacie , głośniku i dużym wyświetlaczu .

dobrze by było jeśli bateria by długo trzymała

koniecznie musi on być w ofercie plusa, niezbyt drogi .

max 100zł w abonamencie 40

ja mam se w880i w plusie na mixie 50 zl x 42 doladowania telefon kosztowal 199 zl.

jest swietny przedewstkim dlatego ze to jest 3g oblsuguje videorozmowy, ma swietny modul mp3 swietnej jakosci wyswieltacz, jest cienki i lekki.

Obsluguje karty pamieci, ma niezly aparat, funkcje dyktafonu i funkcje rozpoznawanie tytylu muzy ktora mu zagrasz do mikrofonu.

Jedyna jego wada jest brak radia fm.

ma niezle sluchawki.

mialem juz wiele telefonow, ale ten jest najlepszy z nich.

polecam z calego serca.

Ja wziełem k800i w plusie na kartę :slight_smile: 36 doładowań po 30zł :smiley: i dopłaciłem tylko 30zł + 10 zł na starter :slight_smile:

Dobry głośnik, duży wyświetlacz, bardzo dobry aparat :smiley: czego tu więcej chcieć :slight_smile: Tylko bateria nie trzyma długo…

W880i jest ciężko dostępny jeżeli chodzi o plusa :wink: A W610i jest bardzo dobrym i wygodnym telefonem, ale ma tendencje do rozlewania się wyświetlacza (moim 3em kolegom się zepsuł w ten sam sposób…)

a co myślicie o nokii 5310?

Bierz SE C 702 świetny aparat,dobry głośnik,bateria czymie długo,wygląd świetny…a jeżeli nie to bierz nokia n73

tak ale C 702 jest drogi … chciałbym jednak jakiś z tańszych telefonów

O,chociaż jedna sie znalazła :wink:

5310 to typowo muzyczny , tak samo w*, a więc bym brał K800i ;d

Ja już mam 2 tygodnie swojego K800i, i jak na razie sprawuje się idealnie :slight_smile:

I ja również jestem za SE k800i, b. dobry aparat oraz po wgraniu odpowiednich sterowników muzyki, czyli o wiele lepsza muzyka sprawiają, że po upływie ponad 2 lat od premieny ten Sony Eicsson pozostaje świetnym telefonem.