Który telefon lepszy? :)

Witam.

Który telefon jest wg was lepszy i dlaczego.

Siemens C75 czy też Siemens CXV70

zdecydowanie cx :wink:

Żaden. Mieć Siemensa z którym nie ma problemów to tak jak zostac wybrańcem! (jest nawet kilkaset takich wybrańców :slight_smile: )

Telefony siemensa charakteryzują się wzmożonym “wieszaniem” oraz “gubieniem” karty sim.

Polecam zastanowic się nad telefonami marki: motorola, sonyericsson, nokia.

CX

aju: w 1 poście nie było napisane żebyś wyrażał swoją opinie o marce tylko o telefonie…

Nie, żebym sie kłócił, ale chyba żeden z was nie przeczytał specyfikacji tych telefonów. Od razu załóżyliście że C jest gorsze od CX. Rzeczywiście jest tak, ale tylko w wypadku, kiedy telefon jest z tej samej serii. Tu niestety mamy do czynienia z 2 różnymi seriami 70 i 75. Za pewne nie jesteście zorientowani w tym, że C75 to po prostu lekko unowocześniona wersja CX70 - nowsze oprogramowanie, inna obudowa. W takim wypadku C wcale nie jest gorsze od CX. Niestety Ja osobiście nie mogę Ci polecić Siemensa C75 - mam go i moje niezadowolenie tym telefonem jest po prostu ogromne. Sam sie wyłącza po jakimś czasie (zapewne wada fabryczna). Może lepiej by było zainteresować sie inną marką.

Ja sie z wami nie zgodza. Mam siemensa m65 i nie mam najmniejszych z nim problemow , moi koledzy takze maja siemensy i zero problemow. Wiem ze to w sumie nie na temat. Siemensy w sumie najladniej wygladaj , najlepsze pod wzgledem funkcjii sa nokie. Lecz i tak wole siemensy wiec nie wiem czemu wam nie odpowiadaja. No ale kazdy ma inne zdanie. Sorka za Offtopic ale musialem to napisac.

Pozdro

Axel_14: Twoje posty mnie przerażają…

:x

pablo_m: Bo zapewne my oceniamy pod względem praktycznym a nie teoretycznym… co z tego że fon ma to i to jak ciągle się zawiesza ?

TaOs wlasnie w moim poscie napisalem ze ja i moi kumple zadnych z serii siemens nie mamy problemow ! nic sie nie tnie itd. Wy musieliscie miec takie szczescie by trafic na te fony. Jezzzuusss…

Axel_14: Jedyny siemens którego miałem to C25 :stuck_out_tongue: Jakbyś spojrzał na cytat to byś wiedział oco mi chodzi…

Wygląd to rzecz gustu… a funkcjonalność jaką przypisałeś nokii to sobie możesz w bajki wsadzić

Ja bym wybrał CXV70