Który telefon najlepszy?

Sony Ericsson, Nokia, Siemens, Samsung, LG, Philips czy Inne

Jak uważasz ?? Która firma produkująca telefony komórkowe jest twoim znaniem najlepsza ??

Ostatnio jak patrzyłem na opcje Nokii i SE, to SE ma ich dużo więcej i jest tańszy :slight_smile:

Inna…iPhone :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Tylko Nokia… Mam N73 i uważam, że symbian jest genialny!

tak nokia z sybianem to tylko do pobawienia i szpanu marką dla osób “powolnych”… jak ten sybian w niej :slight_smile: testowałem nie jedną, i jak nie sybian ,to wypasiona, a do bateri znowu jakieś ale… bo głównie 2-3 dni trzymają :stuck_out_tongue: teraz testuję Sony Ericssony,i dość że baterie każdy ma długo trzymającą nawet do 7 dni,to na dodatek,głośne bassowate dżwięki ,tak jak np; w se w810i,a Noki daleko do tego ,a znowu jak nokia posiada coś takiego, to kasy w pierony kosztuję,i prawie podobne wszystkie Nokie mają Menu …ikonki,itp :stuck_out_tongue: Po resztą każdy ma swój gust! :expressionless: i wymagania do fona :slight_smile: aha mam możliwość testowania i opini od ludzi ,bo moi znajomy, prowadzą serwisy Gsm w mojej miejscowości i sami gadają że ludzie rozglądają się już za SE a nokie upadają :lol:

iphone to ishit… wole już n95… tyle samo kosztuje a ma dużo więcej funkcji…

ciekawe… czy jest SE który ma :

akcelerator 3d

gps

system

czujnik ruchu

obsługę kart SDHC

wielki ekran i na nim 16mln kolorów (żaden SE nie ma 16mln :wink: )

obsługę gier n-gage 2.0

raczej nie ma jeszcze takiego SE a nokia już wprowadziła taki model dość dawno na rynek…

dobrze wiem ,a ile nokia jest już na rynku polski popularna marką a ile SE :stuck_out_tongue: poczekaj,heh nie od razu … a do soniaków różne Patche istnieją co pobijają Nokie i to :razz: najlepiej kupić taka nokie wypasioną ,dać kasy a chcąc sms-a napisać /dla początkującego oczywiście/ to mu zejdzie…zanim napiszę… :stuck_out_tongue: aha i najważniejsze :lol: upuść nokie wypasioną,drogą a soniaka zobaczymy która marka mocniejsza,i tańsza w eksploatacji ,częściach itp :stuck_out_tongue:

wgraj mi do k850i 16mln wyświetlacz… będziesz bogiem :stuck_out_tongue: albo wgraj mu patcha na gps albo system… :smiley:

nie broń tak SE bo są one słabe i wątpię aby się to zmieniło…

a wszyscy to muszą mieć?? :lol: może ty wgraj…żęby nokia któraś miała bassowe dżwięki w głośniku :lol: i oczywiście dobrą przy tym trzymającą baterię przy słuchaniu np 4 godzinnej muzy :wink: po resztą ja uważam SE ty nokie i po co się przemawiać,każdy lubi to co ma :slight_smile: a poczekaj,technika idzie dalej,nie takie se wymyślą :stuck_out_tongue:

i na pewno tańsze będą te modele nowsze jak nokia,chyba że się też to zmieni :smiley:

miałem SE i mam nokie… i uważam że SE jest zacofane…

po co skoro nawet żaden SE tego nie ma? bassy to jest takie coś że przykładasz do ucha subwoofer i puszczasz techno… czegoś takiego nie odczujesz na żadnym fonie…

w mojej archaicznej i nie muzycznej 3650 słucham ok 6godzin na jednej baterii… a nowsze fony dłużej trzymają…

tyle że SE dopiero ma zamiar wypuścić coś z GPS… a nokia już jakie w marcu 2007 wypuściła…

technika idzie do przodu a SE tylko zgapia od nokii…

Nokia to słaby szajs…

SE jest we wszystkim lepszy

od aparatu po opcje muzyczne…

fanboy :x

szajs to właśnie SE… myślisz że czemu są tak tanie? są zrobione jak chińskie telefony, na najtańszych częściach…

wiem że nie pojmujesz co to symbian ale dobra… SE są dla dziewczyn (mają tylko wygląd, zero funkcjonalności)

A ja zagłosowałem na SE :] (nie krzyczcie na mnie :frowning: )

Nie wiem jak inne modele ale mój k550i jest bardzo wytrzymały.

Spadł mi z drugiego piętra i przeżył :stuck_out_tongue: Tylko 3 ryski się pojawiły z tyłu :wink:

Trzeba zrozumieć, że nie każdy potrzebuje GPS, Symbiana i tym podobnych.

Wg mnie w tanich przedziałach cenowych SE góruje na Nokią ale i odwrotnie w droższych segmentach.

też wiem że SE wymiata Nokie i już :stuck_out_tongue: już nawet się nie będe kłucił itp,a nawet SE pewnie w głosowaniu też wygra,nie zdziwię się :stuck_out_tongue:

W dniu 02.07.2008 , o godzinie 17:27 został dopisany post przez alfa78

chyba że dla szpanu i tego żeby mieć kłopoty jak co trochę człowiek się będzie gubić w tych wynalazkach :slight_smile:

W swoim życiu miałem dwa SE.Nówki . Przez litość nie wymienie modeli. Alfa78 “…upuść nokie wypasioną,drogą a soniaka zobaczymy która marka mocniejsza…” - właśnie to sie stało z SE nr1 i nr2.Po upadku nie nadawały się do naprawy…

Z kolei co do Nokii z symbianem - BATERIA !!

Sagem 401x,411x,700x- uważam /pewno naraże sie na krytyke/, że gdyby nie problem z simlockiem i troche "zwichrowany " soft to nie ustępuje Nokii i SE ( zwłaszcza 700x)a jest przynajmniej raz tańszy.

Z Philipsa miałem 362 , swego czasu bardzo dobry telefon(2,3 lata temu) nie do rozbicia.

Głos jednak na Nokie -JAKOŚĆ !!

w pierwszym bateria trzyma z 3-4dni bez bawienia się… w reszcie jest podobnie…

ja 3650 zawsze codziennie podłączam do ładowania na noc, tak na wszelki wypadek i ten sposób jest najlepszy :wink:

EDIT:

ja też nie potrzebowałem symbiana jak miałem k300i… po prostu 3650 był najtańszym fonem z kartą pamięci (nie licząc żałosnego alcatela ot 801)

ale teraz dla mnie telefon bez symbiana jest do … niczego :wink: symbian uzależnia, to fakt, nie jestem jedyny który to powiedział :wink: ale takie GPS może się przydać w samochodzie czy na rowerze :wink:

Ja zagłosowałem na Nokie bo idą do przodu, SE jak tu ktoś wcześniej napisał jest zacofany.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

SE to nie jest też taki badziew mają dobre aparaty, mp3, są funkcjonalne, ale Nokia jest zawsze krok do przodu :smiley: .

SE są lekkie i ładne… czyli telefony dla kobiet… widać że mamy wiele kobiet na forum :smiley:

nokie z symbianem są masywne, duże i ciężkie czyli coś dla prawdziwego faceta 8)