Który telefon, trudny wybór

Witam, mam problem odnośnie wyboru fona, mogę wejść w posiadanie Nokii N70, N73 lub N80 i właśnie nie wiem która będzie najlepsza. Najbardziej zastanawiam się nad N73, ponieważ kolega ma N80 i nie pasuje mi jej rozsuwanie, a N70 ma 2mpx, zamiast 3 jak w przypadku N73. Jak myślicie? :slight_smile:

szkoda że nie ma opcji “żadna” “inna” bo za darmo niechciał bym tego wynalazku

Nie patrz na aparat, 2mpx czy 3 mpx to będzie niewielka różnica jak na telefon , to nie jest aparat a pozatym tak miniaturowym obiektywem nie można zrobić idealnego zdjecia , nokia raczej w żadnym tel. nie przykłada się co do jakości wykonania aparatu i zdjęcia wychodzą jak wychodzą czyli średnio przyzwoicie , jak dla mnie to N70 ma jakiś lepszy wygląd jak N73 , a róznica między tymi modelami w funkcjach chyba bardzo niewielka czyli ten aparat i chyba radio N70 mono , N73 stereo , a no i jeszcze symbian N70 8.1 , N73 9.1 i wieksza pamięć wewnętrzna N73 43Mb , N70 34Mb. Pozatym kwestia gustu jeżeli podoba Ci się N73 to kupuj własnie ją ale jak narazie to więcej programów czy aplikacji jest na symbiana 8.1

No nie powiedział bym, przeglądałem zdjęcia na kompie z N80 i z K750i i bardziej podobały mi się te z nokii, wg. mnie są one bardzo przyzwoite :wink:

A co to wyglądu N70 vs. N73 to właśnie bardziej mi się podoba N73, ponieważ nie ma tak bardzo rozbudowanego “czoła” (tam gdzie się głośniczek znajduje) i w ogóle jakaś taka zgrabniejsza jest… :mrgreen: Odnośnie sybiana to 9.1 będzie chyba lepszy, bo nowszy i zawsze jąś poprawę działania załapie odnosnie swoje wcześniejszej wersji, na darmo by nie wypuszczali nowszego (tak bynajmniej sądzę) :slight_smile: Oks thx za wszytkie odpowiedzi, raczej wezmę N73 :slight_smile: