Który telefon, trudny wybór

(Bażant) #1

Witam, mam problem odnośnie wyboru fona, mogę wejść w posiadanie Nokii N70, N73 lub N80 i właśnie nie wiem która będzie najlepsza. Najbardziej zastanawiam się nad N73, ponieważ kolega ma N80 i nie pasuje mi jej rozsuwanie, a N70 ma 2mpx, zamiast 3 jak w przypadku N73. Jak myślicie? :slight_smile:

(Włodi) #2

szkoda że nie ma opcji "żadna" "inna" bo za darmo niechciał bym tego wynalazku

(Zbych ) #3

Nie patrz na aparat, 2mpx czy 3 mpx to będzie niewielka różnica jak na telefon , to nie jest aparat a pozatym tak miniaturowym obiektywem nie można zrobić idealnego zdjecia , nokia raczej w żadnym tel. nie przykłada się co do jakości wykonania aparatu i zdjęcia wychodzą jak wychodzą czyli średnio przyzwoicie , jak dla mnie to N70 ma jakiś lepszy wygląd jak N73 , a róznica między tymi modelami w funkcjach chyba bardzo niewielka czyli ten aparat i chyba radio N70 mono , N73 stereo , a no i jeszcze symbian N70 8.1 , N73 9.1 i wieksza pamięć wewnętrzna N73 43Mb , N70 34Mb. Pozatym kwestia gustu jeżeli podoba Ci się N73 to kupuj własnie ją ale jak narazie to więcej programów czy aplikacji jest na symbiana 8.1

(Bażant) #4

No nie powiedział bym, przeglądałem zdjęcia na kompie z N80 i z K750i i bardziej podobały mi się te z nokii, wg. mnie są one bardzo przyzwoite :wink:

A co to wyglądu N70 vs. N73 to właśnie bardziej mi się podoba N73, ponieważ nie ma tak bardzo rozbudowanego "czoła" (tam gdzie się głośniczek znajduje) i w ogóle jakaś taka zgrabniejsza jest... :mrgreen: Odnośnie sybiana to 9.1 będzie chyba lepszy, bo nowszy i zawsze jąś poprawę działania załapie odnosnie swoje wcześniejszej wersji, na darmo by nie wypuszczali nowszego (tak bynajmniej sądzę) :slight_smile: Oks thx za wszytkie odpowiedzi, raczej wezmę N73 :slight_smile: