Który telefon w play będzie najlepszy ? Oferta All inclusive

Neo V też miałem kupić. I może kupie, jeszcze Galaxy S plus ale to inna półka cenowa. Się okaże.

Sam mam w Playu teraz, ale przechodzę nie długo znowu do Orange.

Moim zdaniem przy tym abonamencie w Orange nie masz źle. Lecz ja bym wybrał abonament na rozmowy to chyba Delfin jest o wiele bardziej opłacalny. Przynajmniej dzwonić, bo to wygodniejsze. Bo napewno pisanie smsów na dotykowym nie jest wygodne. Wiem bo miałem już parę.

no coś dużo ludzi narzeka na tego play a w orange za 10 dni dostane propozycje przedłużenia przez e-sklep a nie mam czasu czekać jeszcze miesiąc aż będę miał możliwość przedłużenia w salonie

Tyle że ja lubie i dzwonić i smsować i mam dylemat co wybrać a kupić pakiet smsów w mixie to porażka play wychodzi o wiele lepiej

a tam dużo narzeka, zwykle jest tak, że opinie piszą tylko Ci, który mają jakiś problem, reszta tego nie robi.

Ja tam nie narzekam na play.

Ja nie narzekam na Play, nie mam problemów. Net tani w telefonie, dzwonienie też tanie.

Raz tylko miałem problem do tej pory, zablokowali mi kartę SIM, bo podobno zgłaszam kradzież telefonu. Co wogóle nie miało miejsce. Nie mogłem dzwonić, odbierać połączeń ani wysyłać smsów, brak zasięgu. A tak jest ok.

oczywiście, że NEO V. się zastanawiać nad czym nie ma kompletnie.

no mam ostry dylemat czy play czy orange duża przewaga to taka że mam z 80% ludzi w orange i oni do mnie często dzwonią i piszą a tak jak przejde na playa to kicha :confused:

a co Cię inni obchodzą? wiem, brutalne ale taka jest prawda, każdy patrzy by miał taniej a nie żeby kolega miał do mnie tanio.

W Play masz taniej połączenia a i telefony ostatnio też poszły w dół…

Nawet jak znajomy będzie miał drogo to zawsze ty możesz skorzystać z tego, że masz bardzo tanio :smiley:

Właśnie ceny telefonów w Play poszły w górę.

no i mam problem w orange jak i play nie mają i nie wiedzą kiedy będzie Neo v jest dostępny live with Walkman niby prawie to samo tyle że wyświetlacz mniejszy gry w 3d nie chodzą ale to akurat nie problem , jak myślicie opłaca się go brać ??

Nie opłaca się się. A HTC Wildfire S, podoba Ci się? Też myślałem o nim, chyba dość ciekawy tel też.

nie ten HTC to raczej nie wypał czytałem i słyszałem dużo opinii i recenzji jest dosyć wolny jeśli HTC to bardziej model Desire kosztuje więcej ale opłaca się

Ja własnie przeszłam na Playa, głównie ze względu na coraz większą liczbę znajomych w sieci. A telefon wybrałam samsung galaxy gio. Ma chyba wszystko czego potrzebuje no i … piękny :smiley:

http://polecam.play.pl/l/31513/samsungalaxygio/