Który telefon w play będzie najlepszy ? Oferta All inclusive

Witam za 20 dni będę przechodził z orange mix na play za to dostane jakieś dodatkowe minuty i smsy ale nie chodzi o to chce telefon do 250 zł i w salonie pani zaproponowała mi 3 modele a są to :

-Samsung Galaxy ACE

-Sonny Ericsson Neo V

-HTC Wildfire S

Najbardziej mi odpowiada Neo V ale może wy coś jeszcze doradzicie :slight_smile: Kwota którą będę brał to 69 zł w tym 250mb internetu darmowe do Playa niestety Orange coś słabo zachęca swoich klientów

Masz rację-neo będzie najlepszym wyborem… w marcu albo w kwietniu dostanie aktualizację androida.

Oczywiście pod względem technicznym NeoV jest bezkonkurencyjny w tym zestawieniu. Jedyną konkurencją, w której przegrywa z pozostałymi konkurentami jest jakość materiałów i wykonania. Pod tym względem jest bez wątpienia daleko w tyle (jest po prostu tandetnie wykonany). Ale i tak bierz go.

Tak jak reszta, oczywistym wyborem jest Xperia NEO V - zresztą jak już stwierdzono, będzie miała upgrade Androida do ICS.

http://telepolis.pl/telefony.php?id=1980 Xperia NEO V

http://telepolis.pl/telefony.php?id=1818 Samsung Galaxy Ace

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1834 HTC Wildfire S

a sorki że spytam co da ten upgrade widziałem neo v i jego video recenzje i chodzi naprawdę super zero cięcia nie miałem go niestety w ręku ale wyświetlacz jest duży taki właśnie jak chce nie wiem tylko czemu tak wciskali mi tego Samsunga Ace w salonie

A ja tam wybrałbym Neo V ze względu na ekran. 3,7 cala z rozdzielczością 480x854 i systemem Bravia. Wymieniona konkurencja wymięka.

najlepszy z tej trójki to tylko neo v :smiley:

z tej trójki to tylko neoV.

Zaintertesuj się jeszcze HTC Desire Z: w tym abo jego cena jest ok a sam telefon ma śwetną klawiaturę qwerty, ekran 3,7" a do tego android z nakładką sense (nie ma lepszego interfejsu od sense IMO)

A mam jeszcze pytanie co lepiej wybrać oferte Orange Pelikan II za 59 zł czy może w Play za 69 zł w tym 250 mb lubie smsować ale i też rozmawiać szczególnie wieczorami a mam więcej ludzi w orange tyle że Play daje lepsze pakiety :confused:

w play lepiej moim zdaniem…

Jeśli zależy ci na niskich opłatach - Play.

Jeśli obawiasz się, że twoi znajomi są skąpi i licząc każdy grosz przestaną do ciebie dzwonić, bo będą mieli drożej - wybierz inną sieć.

Sam mam abonament All Inclusive Max z Play’a z pakietem danych 1GB.

RAZ: jeśli korzysta się z wifi w doku, to ciężko nawet do tego 1GB się zbliżyć

DWA: Zasięg WCDMA w Polsce to mrzonka. Sam w moim telefonie ustawiłem tryb GSM jako jedyny słuszny, a z Internetu w terenie korzystam z prędkością EDGE. W zupełności wystarcza dla komunikatorów, czytnika rss, synchronizacji i nawigacji od google’a.

-Samsung Galaxy ACE

Ma intuicyjne menu, latwo I szybko nauczysz sie obslugi. Ma duzy ekran. Sredni aparat.

-Sony Ericsson Neo V

Hmmm… ma dziwne menu, najlepszy jest on dla “mlodziezy”. Ma duzo “bajerow”. I dobry aparat.

-HTC Wildfire S

Ma najtrudniejsze menu. Slaba personalizacja do wlasnych upodoban. Dziwne menu.

Wg mnie najleszy jest Samsung, nie wiem dla czego, ale jest najleszy :). Intuicyjne menu, ladny wyglad, itd. ;>

A mam pytanie jeszcze gdzie bardziej opłaca się przedłużyć umowe w salonie czy przez internet ??

Przez internet będą bonusy np.: 50% oplat na 5 miesiecy.

W salonie wszystko wytlumacza, zobaczysz, dotkniesz telefon…

Na stronie internetowej masz wyszczególnione jakie bonusy dostajesz przy przedłużaniu umowy poprzez internet. Ja ze swojej strony mogę napisać, że przedłużając umowę przez internet można liczyć na dodatkowy prezent. Ja taki dostałem, ale nie napiszę co to było. Jeśli ktoś dostanie - będzie miał niespodziankę. Jeśli nie dostanie, to nie będzie wiedział, czego nie dostał i nie będzie mu szkoda. :smiley:

nie dostaniesz nic więcej niż pisze na stronie oferty replay.

Chyba, że dasz wypowiedzenie i oni wtedy zadzwonią to coś dają wtedy: podobno czasem abo obniżka ale głównie to jeszcze więcej minut.

IMO wygodniej w salonie bo masz od razu wszystko bez czekania na kuriera a różnica mała:

i nic więcej; imo szkoda zachodu :slight_smile:

  1. Powinno być “niż jest napisane”

  2. Jak to nic się nie dostaje? Ja dostałem. Ot gadżet, ale przydatny.

20 minut nie warte całego zachodu, takie jest moje zdanie na ten temat.

wiem że dla 20 minut nie warto tyle że telefon jest tańszy o 100 zł i chyba jakiś pakiet gratis będzie a co lepiej wybrać neo V czy może wersje Live with Walkman ??

NEO V lepsza :slight_smile:

na pewno tańszy? wszystko zależy od modelu ale play w 99% ma ten sam cennik telefonów dla e oferty i salonów, jedyna różnica to te 20 minut.

neo V znajdziesz tylko w salonach bo w e sklepie chwilowo brak