Który telefon wybrać? iPhone, Desire, HD2

Witam,

Mam dylemat z wyborem telefonu. Telefon ma mi służyć przeważnie do przeglądania internetu (WiFi).

Zastanawiałem się między iPhonem 3G lub HTC HD2. Myślałem także, aby poczekać chwilę i zanabyć HTC Desire.

Każdy z wyżej wymienionych telefonów ma swoje wady i zalety, jednak chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat.

pozdrawiam.

co do iPhone 3G, żeby miałby być lepszy niż te HTC potrzebny byłby mu JB (jailbreak, złamanie zabezpieczeń telefonu)

potem dograć do niego aplikacje i różne łatki żeby dostosować telefon do siebie (nagrywanie filmików, używanie bluetooth do plików, zmiany wyglądu trochę bardziej zaawansowane niż 1 tapeta, coś do zmiany czcionki, ikonek itd.) a potem można telefon używać bo jest naprawdę dobry, ma ekran pojemnościowy, obsługa to czysta przyjemność… a zwłaszcza internet, aż się chce używać (nie to co miałem z WM :confused: ) wgrywanie to nic trudnego, wystarczy znać jako tako angielski i mieć mózg i palec :stuck_out_tongue: więcej nie trzeba, w cydii jest wszystko co potrzebne

ale jak nie chcesz nic dogrywać to iPhone nie jest raczej dla ciebie, ale jak do internetu… cóż, musisz sam sprawdzić, w erze/orange/ispot/itp. są wystawione iPhone, może się spodoba,

o innych się nie wypowiadam, bo ktoś inny się pewnie wypowie, miałem iPhone, i w nim najlepiej się przeglądało net, ze względu na obsługę, w XDA Exec czy MDA Vario czegoś takiego nie było, wchodziłem z konieczności i wolałem użyć komputera niż telefonu, z iPhone było odwrotnie :stuck_out_tongue:

Bierz HD2, sam go będę brał w tym lub następnym tygodniu. Ekran tak samo czuły jak w iPhonie, odporny na zarysowania, wielki, multi touch, możliwości są nie skończone bo to wm. Na xda forum masz mnóstwo poprawek, dodatków etc, nawet możliwość dodania do opery flasha, czego w iPhonie nie znajdziesz. Nawet możesz grać w gry z PlayStation 1, jak dla mnie to lepsze niż te 5 levelowe gry na iPhona. HD2 posiada lepszy procesor od iPhona i aparat. Też się zastanawiam nad Desire ale nie za bardzo przepadam za Androidem, zresztą ekran mniejszy bo 3.7 incha.

HTC robi bardzo dobre telefony z radiówką. Sam bawiłem się HTC Hero i wykrywał bardzo dużo sieci, znacznie lepiej sobie radził np. Samsung Pixon 12. Jako, że HD2 jest nowszy od Hero brałbym bez zastanowienia HD2.

Zdecydowanie HD2 najlepszy…