Który telefon wybrać w przedłuyżeniu oferty PLUSA- Lista tel

Możnaby rzec, że jestem totalnym lakiem w kwestii telefonów, dlatego chciałbym usłyszeć Wasza opinie co do wyboru telefonu.

Do 1 września musze wybrać telefon w ofercie plusa, do zgarnięcia mam:

EmporiaTALK

Huawei ETS 8120

LG GD510 Eco Solar

LG GM360 Bali

LG KP-500 Cookie

Nokia 2220

Nokia 2330

Nokia 2700

Nokia 2710

Nokia 2720

Nokia 5130

Nokia 5228

Nokia 6303

Nokia 6303I

Nokia 7230

Nokia X3

Samsung B2100

Samsung Delphi B3410

j/w tylko, że z kartą

Samsung S3550 Shark

Samsung S3600

Samsung S5200

Samsung S52300 Avilla GPS

SE W595

SE Zylo

ZTE S302

W sumie najpewniejsze chyba Nokie? Zdaję się na Wasza opinie. Z góry dziękuję za odp.

N 6303.Porządny telefon w niewygórowanej cenie.(wziąłem 6303i i w sumie niepotrzebnie na to i się skusiłem)

Zależy do czego będziesz wykorzystywać telefon…jak np do muzyki to warty zainteresowania jest SE Zylo który potrafi odtwarzać format FLAC :o do tego jakiejś dobre słuchaweczki i mamy naprawde bardzo dobry zestaw do muzyki :slight_smile: Z tych telefonów odradzam w 100 % Cookie…miałem i nigdy więcej LG…okropny telefon brr. :?

Przyznam się bez bicia. Nie przejrzałem calej listy ale rzucił mi sie w oczy LG GD510 Eco Solar. Jesli nie masz żadnych szczególnych wymagań do telefonu to myslę że ten bedzie OK. Posiada baterię słoneczną co uchroni cie w niektórych sytuacjach np. od niemozliwosci odpisania komus, kto akurat pisze a tobie pada bateria. Pozatym ma parametry podobne do innych wymienionych telefonów.Sam używam LG dotykowego i polecam telefony LG oczywiscie te, które pojawiły sie na rynku po LG Viewty wraz z nim.

Ja jakoś nie mam zaufania do telefonów od firm, które również produkują szczoteczki do zębów (Samsung, LG).

Bierz coś z nokii lub SE (Zylo tak jak kolega wyżej wymienił). Z nokii 6303, x3 lub 7230. Ten ostatni ma bardzo przyjemny wyświetlacz.

Jeśli lubisz sporty, a w szczególności wodne - odradzam jakikolwiek dotykowy telefon. Mam HTC Hero i musiałem dokupić zwykłego batona - ciężko posługiwać się dotykowym w aquapacku.

nooo prawde kolega pisze…na deszczu cieżko się dotykowce używa (szczegolnie z wyswietlaczem pojemnościowym gdzie wyświetlacz jest tak czuły że praktycznie głupieje na deszczu…) z tym że tutaj żaden z tych wymienionych nie jest tak czuły jak np. HTC hero (wszystkie mają wyświetlacze oporowe)…tak na szybko przejrzałem…:slight_smile:

Ja bym brał aville z gps albo w595. :slight_smile:

A tak z czystej ciekawości, który z nim w miarę trzyma mocną, wysoką cenę? I jest dosyć mocno chodliwym produktem przy ewentualnej sprzedaży?

Samsung S52300 Avilla GPS

Nokia 6303/I

Nokia X3

chodliwy, nie znaczy dobry…

Bierz coś z SE, ewentualnie Nokie 6300.

6300 w umowie nie ma już.