Który telefon wybrać z oferty PLUS?

Mam taką małą zagwuzdkę , a mianowicie chciałem dobrać jakiś telefon do abonamentu z oferty plusa http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor … &SFID=5555 , telefon nie droższy niż 400zł , powinien być dość solidny , powinien mieć jakiś OS najlepiej WM , i tu zastanawiałem się nad omnią 2 ale spotkałem się z opinią ze jest dość wolna , jak to wychodzi w praktyce?? jak wypada Wave z nowym systemem?? i czy Nokia N97 nada się do czegoś? chć tu zniechęca mnie symbian… Z poza listy zastanawiałem się jeszcze nad Iphone 3G ale nie wiem czy w tej cenie go urwę i czy będzie lepszy od tych telefonów z powyższej oferty plusa ?

Jakbys dopłacił 250zł do Galaxy S to miałbyś najlepszy telefon dostępny teraz na rynku.

płacić 650 zł za telefon, który biorę w abonamencie ? o.O Powodzenia… Wave jest solidny i szybki ale ilość aplikacji na “Bade” jest… delikatnie mówiąc znikoma… a miały ich być tysiące… może coś się rozkręci ale wątpię bo teraz wchodzą nowy WM i Symbian. Telefon to kwestia gustu więc nie będę Ci nic doradzał…

tu nie chodzi o kwestię gustu, tylko który z nich jest dość solidny i poręczny czyt. niezbyt dużych rozmiarów no i nie muli, tylko o to mi chodzi wygląd to sprawa drugorzędna (bez przesady oczywiście), chciałbym natomiast się dowiedzieć co sądzicie o N97 i omni 2 chciałbym się dowiedzieć czy te telefony są dość trwałe i czy nie mulą zbytnio i czy symbian w nokii daje rade bo jak już pisałem nie jestem zbyt do tego przekonany po niemiłych doświadczeniach , i czy nie lepiej zamiast tych wybrać używanego Iphone’a 3g?? a telefonu za 650 zł nie kupie bo nie jest mi potrzebny najlepszy telefon na rynku i wydanie takiej kwoty na telefon jest dla mnie czymś niezrozumiałym , poza tym zazwyczaj będę miał przy sobie laptopa więc nie potrzebuje super mobilnego urządzenia w postaci telefonu, ważne żeby tel był dobrze wykonany i dość szybki w obsłudze a wiem już na pewno że iphone taki jest bo miałem przyjemność się nim pobawić przerażają mnie tylko jego rozmiary i to że jeśli się na niego zdecyduje musiałbym zakupić używkę dlatego to będzie ostateczność wolałbym coś z oferty plusa ale jeśli nic tam konkretnego nie ma to trudno, dlatego proszę was o pomoc bo nie mogę się zdecydować na razie ten wave mi się spodobał ale jeszcze muszę się nim na żywo pobawić żeby zobaczyć co ten nowy system samsunga jest wart.

Dodane 04.10.2010 (Pn) 11:02

wdzięczny bylbym jednak za pomoc stoję przed wyborem WAVE, Omnia II i N97…