Który telefon wybrać z oferty PLUS?


(Cekol1) #1

Mam taką małą zagwuzdkę , a mianowicie chciałem dobrać jakiś telefon do abonamentu z oferty plusa http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor ... &SFID=5555 , telefon nie droższy niż 400zł , powinien być dość solidny , powinien mieć jakiś OS najlepiej WM , i tu zastanawiałem się nad omnią 2 ale spotkałem się z opinią ze jest dość wolna , jak to wychodzi w praktyce?? jak wypada Wave z nowym systemem?? i czy Nokia N97 nada się do czegoś? chć tu zniechęca mnie symbian.... Z poza listy zastanawiałem się jeszcze nad Iphone 3G ale nie wiem czy w tej cenie go urwę i czy będzie lepszy od tych telefonów z powyższej oferty plusa ?


(Methylz) #2

Jakbys dopłacił 250zł do Galaxy S to miałbyś najlepszy telefon dostępny teraz na rynku.


(Kedaa) #3

płacić 650 zł za telefon, który biorę w abonamencie ? o.O Powodzenia... Wave jest solidny i szybki ale ilość aplikacji na "Bade" jest... delikatnie mówiąc znikoma... a miały ich być tysiące... może coś się rozkręci ale wątpię bo teraz wchodzą nowy WM i Symbian. Telefon to kwestia gustu więc nie będę Ci nic doradzał...


(Cekol1) #4

tu nie chodzi o kwestię gustu, tylko który z nich jest dość solidny i poręczny czyt. niezbyt dużych rozmiarów no i nie muli, tylko o to mi chodzi wygląd to sprawa drugorzędna (bez przesady oczywiście), chciałbym natomiast się dowiedzieć co sądzicie o N97 i omni 2 chciałbym się dowiedzieć czy te telefony są dość trwałe i czy nie mulą zbytnio i czy symbian w nokii daje rade bo jak już pisałem nie jestem zbyt do tego przekonany po niemiłych doświadczeniach , i czy nie lepiej zamiast tych wybrać używanego Iphone'a 3g?? a telefonu za 650 zł nie kupie bo nie jest mi potrzebny najlepszy telefon na rynku i wydanie takiej kwoty na telefon jest dla mnie czymś niezrozumiałym , poza tym zazwyczaj będę miał przy sobie laptopa więc nie potrzebuje super mobilnego urządzenia w postaci telefonu, ważne żeby tel był dobrze wykonany i dość szybki w obsłudze a wiem już na pewno że iphone taki jest bo miałem przyjemność się nim pobawić przerażają mnie tylko jego rozmiary i to że jeśli się na niego zdecyduje musiałbym zakupić używkę dlatego to będzie ostateczność wolałbym coś z oferty plusa ale jeśli nic tam konkretnego nie ma to trudno, dlatego proszę was o pomoc bo nie mogę się zdecydować na razie ten wave mi się spodobał ale jeszcze muszę się nim na żywo pobawić żeby zobaczyć co ten nowy system samsunga jest wart.

-- Dodane 04.10.2010 (Pn) 11:02 --

wdzięczny bylbym jednak za pomoc stoję przed wyborem WAVE, Omnia II i N97...