Który Telefon Wybrać?

Witam , pomóżcie mi w wyborze NOWEGO telefonu , jeśli już oddaliście głos to napiszcie dlaczego …

Według mnie to najlepszy jest SE k800i, ma 3.2 MPX i robi znakomite zdjęcia. Według mnie te telofony rozsówane się częściej psują niż te zwykłe jak se k800i Znajomy miał taki telefon rozsówany to po kilku miechach sie ta klapka strasznie rozluzowała. Ale to tylko moja opinia.

PS k800i według mnie to ma jedyny minus brak dodatkowej karty pamięci. Ewentualnie jeszcze brak latarki ale aplikacja java pomoże i będzie :smiley:

Ja też stawiam na SE ponieważ samsungi lubią się psuć maiłem do czynienie z kilkoma modelami samsunga i wszystkie się szybko popsuły.

SE niema sobie równych do SE można porównywać co najwyżen nokia n73 gdybyś pomiędzy nokią a SE wybierał to miałbyś dylemat…

Mam K800i od jakiegoś czasu i jest świetny, nie ma sobie równych. Tylko tak, odrazu na początku proponuje kupić kartę pamięci;) Można słuchać muzy przez ok 5 godzin bez przerwy :o co jest duuużżżyyymm plusem :stuck_out_tongue: . Ładowarka dostarczona w zestawie ma wyjście. Spróbuje to wytłumaczyć. Np. gdy ładujemy komórkę, w tym samym czasie możemy podłączyć słuchawki i słuchać muzy lub podłączyć do kompa i wrzucać/wyrzucać pliki. W zestawie jest kabel USB i oprogramowanie, też duży plus. Aparat świetny, zdjęcia naprawdę dobrej jakości. Klapka za ktorą jest bateria jest szczelna(ciężko ją wyjąć:D), zero kurzu sie dostaje do baterii co też jest dużym plusem. Funkcjonalne przyciski na obudowie to kolejny plus. W poprzednich wersjach dżojstik miał tendencje do psucia się, w tym modelu już to poprawili(jednak lepiej profilaktycznie przeczyszczać;)) Klapka chroniąca obiektyw aparatu to już minimalny minus bo i tak się otwiera w kieszeni;) Świetnej jakości wyświetlacz to także duży plus;) Kolejny plus to długi czas działania, 4-5 dni przy słuchaniu muzy raz na jakiś czas, kilka fotek z lampą, sms-owanie i gadanie. Nie powinieneś mieć po tym poscie wątpliwości;) Kupuj!

Podsumowanie:

Plusy:

-Odtwarzacz muzyki

-Ładowarka

-Kabel USB i oprogramowanie do kompa

-Aparat! !!

-Dłuugi czas działania na bateri

-UMTS:D(w polsce to i tak nic nie daje:D)

-Drugi aparat z przodu do wideo-rozmów

-Dużo miejsca nawet bez karty(64-78 MB, zależy od konfiguracji początkowej, ja kupiłem w niemczech i miałem 74MB)

-Wyświetlacz

-Przyjazny OS, tzn. intuicyjna obsługa

-Funkcjonalne przyciski na obudowie(głośniej, ciszej, PLAY/PAUSE, Zoom in i zoom out, wyzwalacz[nie trzeba klikać w dżojstik żeby zrobić zdjęcie jak w większości komórek], 2 funkcjonalne przyciski obok dżojstika, pierwszy do przeglądarki internetowej, często sam korzystam i drugi do tak jakby menadżera zadań,)

-Możliwość włączenia kilku aplikacji na raz! Np. Odtwarzacza muzy i gry(pod warunkiem że wyłączyliśmy dźwięk :D)

-5 budzików można włączyć:)

-Usługa PLAY NoW , nie zostajemy w tyle, SE przygotował strone w necie z nowymi kawałkami przygotowaną do obsługi przez SE K800i czyli o tym o którym mowa;)

-Różne tryby w aparacie, Best Pic - robi kilkadziesiąt zdjęć i wybierasz to w którym ostrość itp. jest najlepsza, reszta jest kasowana, Panorama - wiadomo, Normal - też wiadomo, Frames - Mamy kilka okładek do wyboru i robimy zdjęcie, np. okładka astronauty wybieramy, pokazuje się na monitorku a w miejsce twarzy widzimy obraz widziany przez aparat i robimy komuś zdjęcie twarzy, w ten sposób mamy zdjęcie kogoś jako astronauty:PP

-Dużo scen, jak w aparacie cyfrowym.

-Kolejne 2 przyciski przy samej górze do wybierania trybu robienia zdjęcia(Best Pic, Normal, Frames, Panorama) i drugi do scen jak w cyfrówce:)

-Pokazuje na wyświetlaczy nad godziną na którą jest ustawiony budzik;) W przypadku kiedy mamy ustawione kilka alarmów pokazuje kiedy zaczyna sie najwcześniejszy.

-Fajny kalendarz

-Wygląd

-Jakość muzy:)

-Możliwość ustawienia aplikacji jako tapety

-Możliwość ustawienia zapytania przy włączeni w jakim trybie włączyć tzn. Czy w Flight mode czy w normal

-Pojemna ksiązka telefoniczna

-Oczywiście Bloototh i IrdA

-Gdy bateria jest pusta a chcemy właczyć koma to przy w irdzie świeci się przez 5 sek. czerwony led - sygnalizuje wyczerpanie baterii

-To tylko kilka plusów, jest ich o wiele więcej :wink:

Minusy:

-Ślady po paluchach zostają na wyświetlaczu, trzeba je przecierać:PP

-Innych nie ma:D

Kupuj! Świetny fonik, mam nadzieje, że Cie przekonałem. Pzdr!

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 22:38

Dodam że karta 1GB kosztuje koło 160 zł a 512MB 119zł

Sry za chaotyczność:D

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 22:51

Ale sie napisałem :smiley: O kurde:PP

Więc po tym co napisał Virusbb Odrazu leć do sklepu i kupuj nawet sie nieoglądaj bo wpadniesz w słup i opuźni to kupno SE k800i :stuck_out_tongue:

Ps szkoda że ja niemoge sobie pozwolić na SE k800i… :frowning:

Złączono Posta : 13.02.2007 (Wto) 15:45

Kiedyś dużo czytałem o SE k800i i jedyna wada którą wspominali to tylna klapka aparatu i tyle nic więcej z wad reszta to tylko zalety :smiley:

no ale 1000zł trzeba wybulić :(:stuck_out_tongue:

Skoro ci szkoda to kup sobie coś tańszego…

no te samsungi są tańsze …

Skoro wolisz samsungi bo są tańsze to kupuj ale dałeś do wyboru równierz se k800i więc poleciliśmy ci go bo jest najlepszy.

W końcu to twoja decyzja co kupisz. Ja radziłbym ci nawet poczekać z 1 miesiąc i wtedy będziesz miał więcej kasy to sobie kupisz se k800i on naprawde jest dużo lepszy od tych samsungów.