Który telefon wybrać?

(Spokogosc) #1

Nienawidzę Sagem'mów bo to te telefony co chwila się psują.....

Jak dla mnie weź Nokie przynajmniej nie bierzesz kota w worku......

(Pawel Ciacho) #2

Nokia jest łysa. Wziąłbym Sagem' a my511X. Aż takie złe to one nie są...:slight_smile:

(matekadamczak) #3

Ile masz kasy na to???? Ja bym sie zastanowil nad innymi telami niz tymi co podales np.juz za 500 zł.dostaniesz na allegro nokie 5310 XPress music

(Anusiekkk3) #4

Nokie nie są fajne, drogie (bo materiały budowlane - cegły - drożeją :P). Sagemy - nawet na nie nie patrz. :slight_smile: Jeśli nokia - to tylko 5310 :slight_smile:

(Poniaatowski) #5

matekadamczak , i Anusiekkk , z te telefony chodzą max 300 zł. więc gościowi nie wyskakujcie z tel. za 500 zl. Gdyby miał to dałby na listę...

Najpierw kolego powiedz, jaki masz budżet na telefon...?

(Opapopa) #6

Anusiekkk , Co wchodze to ty tylko ta Nokia 5310, wiem że o niej marzysz ,ale jak nie wiesz co dobre to sie nie udzielaj. :? :smiley:

(SolelyRose*) #7

jak Ci dają takie badziewie, to może już pożegnamy się z Plusem? Po pięciu latach dadzą Ci K510i/W300i/6230 :expressionless:

Nie myślałeś nad przejściem na abo u innego operatora? Albo w ogóle na pre paid?

No i zobacz, Nokia nawet nie ma kart pamięci, a wbudowane coś koło 4.5MB, nie ma Bluetootha itd...

A Sagemy, to Sagemy nic ciekawego, ale naprawdę ostatecznie najlepsza jest opcja:

SAGEM my511X + karta1GB

co świadczy jednocześnie o konkurencji :expressionless:

(matekadamczak) #8

Ja mam z plusa i nie narzekam juz nie raz wymienilem se fona ostatnio na 5200