Który telefon wybrać?

Nienawidzę Sagem’mów bo to te telefony co chwila się psują…

Jak dla mnie weź Nokie przynajmniej nie bierzesz kota w worku…

Nokia jest łysa. Wziąłbym Sagem’ a my511X. Aż takie złe to one nie są…:slight_smile:

Ile masz kasy na to??? Ja bym sie zastanowil nad innymi telami niz tymi co podales np.juz za 500 zł.dostaniesz na allegro nokie 5310 XPress music

Nokie nie są fajne, drogie (bo materiały budowlane - cegły - drożeją :P). Sagemy - nawet na nie nie patrz. :slight_smile: Jeśli nokia - to tylko 5310 :slight_smile:

matekadamczak , i Anusiekkk , z te telefony chodzą max 300 zł. więc gościowi nie wyskakujcie z tel. za 500 zl. Gdyby miał to dałby na listę…

Najpierw kolego powiedz, jaki masz budżet na telefon…?

Anusiekkk , Co wchodze to ty tylko ta Nokia 5310, wiem że o niej marzysz ,ale jak nie wiesz co dobre to sie nie udzielaj. :? :smiley:

jak Ci dają takie badziewie, to może już pożegnamy się z Plusem? Po pięciu latach dadzą Ci K510i/W300i/6230 :expressionless:

Nie myślałeś nad przejściem na abo u innego operatora? Albo w ogóle na pre paid?

No i zobacz, Nokia nawet nie ma kart pamięci, a wbudowane coś koło 4.5MB, nie ma Bluetootha itd…

A Sagemy, to Sagemy nic ciekawego, ale naprawdę ostatecznie najlepsza jest opcja:

SAGEM my511X + karta1GB

co świadczy jednocześnie o konkurencji :expressionless:

Ja mam z plusa i nie narzekam juz nie raz wymienilem se fona ostatnio na 5200