Ktory telefon wybrać?

Witam, mam taki mały problem, kończy mi się umowa abonamentowa, przydarzając ją mam możliwość wybrania nowego telefonu. Teraz moje pytanie jaki telefon sobie wybrać ? Który będzie najlepszy :

Sony Ericsson W880i

Samsung D900i

Samsung U700

Sony Ericsson K800i

Sony Ericsson W890i

Nokia E51 ( będę musiał dołożyć jeszcze 150 zł)

Może coś innego ?

P.S. Koszt telefonu nie może przekroczyć 150zł, w abonamencie 40. interesuje mnie tylko sieć PlusGSM.

Sony Ericsson K800i

Sam mam, świetnie się spisuje, aparat rewelacyjny…

Ja też mogę polecić k800i. Sam go używam i też w plusie. Telefon prezentuje się ładnie, ma wszysktie funkcje jakie powinna mieć teraz komórka. Dodatkowo jak ktoś wspomniał robi dobre fotki, zwłaszcza na dworzu, przy dobrym oświetleniu. Jak dla mnie jego jedyny minus to brak latarki. O reszcie telefonów się nie wypowiem, bo ich nie używałem.

Dzięki za wypowiedzi, czekam na następne. :slight_smile:

P.S. A jak sterowanie w K800i ? to znaczy joystick :slight_smile:

Podobno się psuje, ale mam już 2 lata i nic…

aha, a co do reszty telefonów to jakiś wasz znajomy posiada jeden z nich ? jakie ma zdanie o nim ?

Miałem W880i, ten telefon jest bardzo przyzwoity. Te same funkcje co K800i ale duzo mniejszy, lżejszy i ładniejszy.

Pozdro.

Nie bierz samsungów, javę mają zwaloną i szybko się psują…

Mój joystick działa bez zarzutu, ale telefon mam dopiero od czerwca. Jednak trzeba dodać, że w wakacje często go używałem grając w gierki java.

aha, a może Sony Ericsson W890i ?? prawie niczym się nie różni od w880i i k800i ? a może dać 200zł i wziąść nokie E51 ?