Który telefon wybrać?

Witam.

Przenoszę numer z Ery do Play`a i upatrzyłem sobie trzy telefony do wyboru w cenie do 100zł. Mianowicie są to: LG KU990i, SE C510 oraz Samsung S5230 Avila.

Który z tych telefonów jest najlepszy do ogólnego użytku? Tzn. dzwonienie, smsy, trochę muzyki, zdjęcia itp. Choć najbardziej to chyba do smsów :stuck_out_tongue: Gdyż najwięcej ich idzie :smiley:

Co doradzacie wziąć?

Pozdrawiam, Mav.

  1. Różnica między starszym KU990, a nowszym KU990i [nowsze nie znaczy lepsze, jak widać]:
  • zrezygnowano z rozwiązania Schneider-Kreuznach, a zastosowano aparat jest jak w modelu KF750.

  • brak lampy xenonowej, jest tylko diodowa.

  • dodano kodekiem XviD i plikow TXT

  • brak rysika, płyty CD, kabla USB i słuchawek stereo w zestawie

W dodatku dotykowy ekran moim zdaniem w telefonach jest porażką, aparat 5 Mpix, nie najgorzej, może mieć max 8GB, szkoda że nie ma wifi.

Trudno, żeby wygodnie Ci się smsy pisało na dotykowym aparacie.

  1. C510… cóż… jedyny jaki podałeś, który ma fizyczną klawiaturę. Niestety tylko aparat 3,2 Mpix, mimo to myślę, że to on najbardziej powinien Cię zadowolić.

  2. S5230 - niby najbardziej zbajerowany, ładny, przejrzysty, jednak dotykowy. To naprawdę nie jest wygodne, może fajnie wygląda. Aparat 3,2, max pamięć 8GB.

Mimo, że jestem zupełnie przeciw wynalazkom z dotykowymi klawiaturkami, zastanowiłbym się nad Se i Samsungiem, LG od niedawna robi słynniejsze telefony więc się o nim nie wypowiem.

Szybko, klasycznie i wygodnie - SE

Nowocześnie, pięknie, przejrzyście, pokazowo, lecz… hmm… z klawiaturą nie działającą na mrozie - Samsung

A moze LG K750? Lepszy od tych co podałem?

Mój brat posiada LG KU990i i bardzo sobie go chwali, a szczególnie pisanie sms-ów. Można sobie ustawić kilka trybów, jest np. pisanie rysikiem i idze mu to szybciej niż na zwykłej klawiaturze