Który telefon wybrać?


(mawro2) #1

Według mnie jeśli upierasz się przy tych które podałeś to 6120 lub 6124, mają symbiana S60 v3, lepsze procesory (po 369 MHz), Bluetooth v2.0, i resztę dość podobna i wadą jest to że nie mają WiFi (6120 i 6124). E65 raczej od razu sobie daruj często się zacina, mało ramu i słaby procek. A N80 starszy model, słabej jakości wyświetlacz (w porównaniu do reszty) i aparat niby 3Mpx ale zdjęcia kiepskie.

A moim zdaniem lepsza jest E51 choć nie ma niestety wideo rozmów, ale reszta to same zalety, i też ją dostaniesz w tej cenie nawet można trafić ze będzie posiadać gwarancje.


(Student Dk) #2

Nokia n80 lub od siebie polecam N73(z niej fotki jak z lustrzanki wychodzą ale za to brak jej WiFi) :slight_smile:

Zresztą nokia to tylko N-Series :stuck_out_tongue: A E-Series to chłam dla biznesu (nie ma wersji ME, gorzej gry chodzą, są wolniejsze od N).


(dawidos) #3

Nokia 6120 ewentualnie E65 ze względu na WiFi. 6120 będzie szybsza i nie będzie się sypać taśma jak to ma miejsce w sliderach więc brałbym nowszy model. N80 możesz sobie darować - sporo z nią problemów jak kiepskie WiFi, stary Symbian czy kiepskiej jakości aparat.


(Dorzeszka) #4

ja wybrałabym sony ericsson x10 mini, bo ślicznie wygląda i ma super aplikacje! ale jeszcze tylko marzę o tym :?


(Izabiala) #5

Nono, z wyglądu mi też się podoba. A o jakich aplikacjach mówisz? Co takiego umie ten miniak?

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam! :slight_smile:


(Bpusinski) #6

Ja nie wiem za bardzo co potrafi, ale mój brat jest nim zachwycony, i chce kupić. haha:) Tylko jeszcze jakoś trzeba zarobić na takie cudo!! Nie wiecie może, gdzie można go wygrać?? Słyszałam w radiu o jakimś konkursie "zatańcz palcami", ale nie jestem pewna czy główną nagrodą jest właśnie ten miniak, czy nie. Bo taki taniec mi się podoba!!:slight_smile:

haha


(Dorzeszka) #7

hej, znalazłam stronę! www.youtube.com/sonyericsson

trzeba nakręcić filmik i tyle! :slight_smile:

pozdrawiam, i tańczcie break'a paluszkami!

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)


(Izabiala) #8

dzięki za linka :smiley: bardzo się cieszę z tej wiadomości, bo tak mam szansę wygrać wyjazd do Londynu :smiley: a wy znacie Breakdelics?


(Plawerski) #9

Hej!

Chciałbym zapytać,kiedy się skończy ten konkurs? Ponieważ ja też chcę grać! :smiley:


(Lauraponiat) #10

Witam!

O ile dobrze wiem do końca tygodnia można wysłać wideo!

Pozdrawiam


(Dorzeszka) #11

Moim zdaniem ten konkurs jest jeden z najlepszych w tym roku. Podoba mi się, ponieważ ten jest bardzo pomysłowy i ciekawy. Myśłę, że dziś wysyłam moje wideo. Wiem , że niem dużo czasu, ponieważ do końca tygodnia można wysyłać wideo! Już dużo ćwiczyłam... Tylko nie wiem jaka muzyka będzie w moim filmie. Kto może mi pomóc?

Dzięki za odpowiedź !!