Który telefon wybrać?

Według mnie jeśli upierasz się przy tych które podałeś to 6120 lub 6124, mają symbiana S60 v3, lepsze procesory (po 369 MHz), Bluetooth v2.0, i resztę dość podobna i wadą jest to że nie mają WiFi (6120 i 6124). E65 raczej od razu sobie daruj często się zacina, mało ramu i słaby procek. A N80 starszy model, słabej jakości wyświetlacz (w porównaniu do reszty) i aparat niby 3Mpx ale zdjęcia kiepskie.

A moim zdaniem lepsza jest E51 choć nie ma niestety wideo rozmów, ale reszta to same zalety, i też ją dostaniesz w tej cenie nawet można trafić ze będzie posiadać gwarancje.

Nokia n80 lub od siebie polecam N73(z niej fotki jak z lustrzanki wychodzą ale za to brak jej WiFi) :slight_smile:

Zresztą nokia to tylko N-Series :stuck_out_tongue: A E-Series to chłam dla biznesu (nie ma wersji ME, gorzej gry chodzą, są wolniejsze od N).

Nokia 6120 ewentualnie E65 ze względu na WiFi. 6120 będzie szybsza i nie będzie się sypać taśma jak to ma miejsce w sliderach więc brałbym nowszy model. N80 możesz sobie darować - sporo z nią problemów jak kiepskie WiFi, stary Symbian czy kiepskiej jakości aparat.

ja wybrałabym sony ericsson x10 mini, bo ślicznie wygląda i ma super aplikacje! ale jeszcze tylko marzę o tym :?

Nono, z wyglądu mi też się podoba. A o jakich aplikacjach mówisz? Co takiego umie ten miniak?

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam! :slight_smile:

Ja nie wiem za bardzo co potrafi, ale mój brat jest nim zachwycony, i chce kupić. haha:) Tylko jeszcze jakoś trzeba zarobić na takie cudo!! Nie wiecie może, gdzie można go wygrać?? Słyszałam w radiu o jakimś konkursie “zatańcz palcami”, ale nie jestem pewna czy główną nagrodą jest właśnie ten miniak, czy nie. Bo taki taniec mi się podoba!!:slight_smile:

haha

hej, znalazłam stronę! www.youtube.com/sonyericsson

trzeba nakręcić filmik i tyle! :slight_smile:

pozdrawiam, i tańczcie break’a paluszkami!

dzięki za linka :smiley: bardzo się cieszę z tej wiadomości, bo tak mam szansę wygrać wyjazd do Londynu :smiley: a wy znacie Breakdelics?

Hej!

Chciałbym zapytać,kiedy się skończy ten konkurs? Ponieważ ja też chcę grać! :smiley:

Witam!

O ile dobrze wiem do końca tygodnia można wysłać wideo!

Pozdrawiam

Moim zdaniem ten konkurs jest jeden z najlepszych w tym roku. Podoba mi się, ponieważ ten jest bardzo pomysłowy i ciekawy. Myśłę, że dziś wysyłam moje wideo. Wiem , że niem dużo czasu, ponieważ do końca tygodnia można wysyłać wideo! Już dużo ćwiczyłam… Tylko nie wiem jaka muzyka będzie w moim filmie. Kto może mi pomóc?

Dzięki za odpowiedź !!