Który telefon wybrać?

Witam, będę odnawiał umowę z T-Mobile i muszę wybrać sobie jakiś telefon, do wyboru mam takie modele :

Sony Ericsson Xperia X8

Sony Ericsson Xperia x10 (mini i pro)

Sony Ericsson Hazel

Samsung Galaxy Ace

HTC Wildifre

Pomóżcie mi coś wybrać. Od telefonu wymagam: by dobrze odtwarzał muzykę (słuchawki mam Creative Aurvana) miał dostęp do internetu, był prosty w użyciu, w miarę przyzwoity aparat(bo w moim aktualnym tel. SE ELM jest tragiczny, pomimo 5mgpxl) dobrze by było, żeby miał dual slim.

Samsung Galaxy Ace :

  • raczej dobry dźwięk, być może dzięki chipowi Wolfstona

  • procesor 800MHz.

  • grafika Andreno 200 wspierana sterownikami.

  • z testów wynika, że aparat jest dobry, chociaż lampa błyskowa wydaje się dosyć słaba.

  • nie ma flasha, ale ogółem internet chodzi dobrze.

  • podobno dosyć wytrzymała bateria

Trzeba jeszcze dodać, że niezbyt wysoka, ale za razem nie za niska rozdzielczość ekranu sprawia, że telefon idealnie wpasowuje

się w zastosowany w nim średnio wydajny w wyższej rozdzielczości układ graficzny. Przy rozdzielczości tego telefonu będzie się spisywał

w zupełności dostatecznie :slight_smile:

Nie lepiej sprawdzić, który telefon ma największy chwyt i który da się opchnąć za największe pieniądze ;)? I wtedy wybrać coś, co się chce a nie to, co trzeba :slight_smile:

Weź Galaxy Ace. Na Allegro razem z dodatkami za patyka opchniesz albo więcej :wink:

Z tym patykiem to ci się coś pomyliło, telefon chodzi po 700-800 zł, a to że ktoś PRÓBUJE sprzedać go za 1k to już inna sprawa. Z tego co podałeś to będzie chyba najlepszy wybór :]