Który telefon wybrać?

(Telefoniarzpl) #1

Cześć, zastanawiam się, który telefon wybrać i zastanawiam się nad tymi trzema :

1. Galaxy Grand Neo
  2. Microsoft Lumia 640 LTE
  3. LG G2 mini
    Doradzi ktoś ?

(ak6) #2

Z tych trzech to raczej tylko LG. Masz oczywiście świadomość daty ich produkcji i ograniczenia jakie się z tym wiążą dziś?

A nie zastanawiałeś się np nad jakimś dobrym Chińczykiem? Na przykład coś od Xiaomi?

(Paweł A.) #3

Jaki chcesz przeznaczyć budżet? Jakie masz wymagania?

(lordjahu) #4

Bardzo słaba specyfikacja jak na dzisiejsze czasy. Może podaj swój budżet to coś doradzimy.

(Krzysztof Nowak) #5

Ceny 600-700 zł kupisz szybsze
Xiaomi Redmi 4A

Xiaomi Redmi 4X

(ak6) #6

O tych samych Xiaomi właśnie pomyślałem.
Ale kolega założył konto, zadał jedno pytanie i po dyskusji…

(Monika_Jankow) #7

Też można wrzucić te telefony w jakąś porównywarkę i dokładnie sprawdzić czym się różnią. Może to pomoże w decyzji. No mnie te Xiaomi dość zatstanawiają

(ak6) #8

Kolega @Telefoniarzpl już chyba nie jest zainteresowany naszymi podpowiedziami… Założył konto i zniknął. :wink:

W jakim sensie?

(Odyniec_Stary) #9

Redmi 4x nie posiada podświetlanych klawiszy pod ekranem. Dla kogoś może to być problem :wink:

(Crusader87) #10

Brakuje tego na początku :wink: Ale kwestia przyzwyczajenia. Szkoda że nie pomyśleli nad takim banałem.
W złotej wersji kolorystycznej jakoś mniej odczuwalny jest ten brak

(Monika_Jankow) #11

Ja nie mam w Iphonie podświetlanego kółka pod ekranem i powiem szczerze, że dla mnie to nie jest jakiś większy problem. Chociaż ostatnio szukałam dla mamy telefonu i chyba ze 100 modeli porównywałam i ostatecznie nic nie wybrałam. Bo ciagle coś jej nie pasowało. Także faktycznie dla niektórych to nawet brak podświetlenia będzie problemem.