Który telefon wybrać?

Cześć, zastanawiam się, który telefon wybrać i zastanawiam się nad tymi trzema :

  1. Galaxy Grand Neo
  2. Microsoft Lumia 640 LTE
  3. LG G2 mini
    Doradzi ktoś ?

Z tych trzech to raczej tylko LG. Masz oczywiście świadomość daty ich produkcji i ograniczenia jakie się z tym wiążą dziś?

A nie zastanawiałeś się np nad jakimś dobrym Chińczykiem? Na przykład coś od Xiaomi?

Jaki chcesz przeznaczyć budżet? Jakie masz wymagania?

Bardzo słaba specyfikacja jak na dzisiejsze czasy. Może podaj swój budżet to coś doradzimy.

1 polubienie

Ceny 600-700 zł kupisz szybsze
Xiaomi Redmi 4A

Xiaomi Redmi 4X

1 polubienie

O tych samych Xiaomi właśnie pomyślałem.
Ale kolega założył konto, zadał jedno pytanie i po dyskusji…

Też można wrzucić te telefony w jakąś porównywarkę i dokładnie sprawdzić czym się różnią. Może to pomoże w decyzji. No mnie te Xiaomi dość zatstanawiają

1 polubienie

Kolega @Telefoniarzpl już chyba nie jest zainteresowany naszymi podpowiedziami… Założył konto i zniknął. :wink:

W jakim sensie?

Redmi 4x nie posiada podświetlanych klawiszy pod ekranem. Dla kogoś może to być problem :wink:

Brakuje tego na początku :wink: Ale kwestia przyzwyczajenia. Szkoda że nie pomyśleli nad takim banałem.
W złotej wersji kolorystycznej jakoś mniej odczuwalny jest ten brak

Ja nie mam w Iphonie podświetlanego kółka pod ekranem i powiem szczerze, że dla mnie to nie jest jakiś większy problem. Chociaż ostatnio szukałam dla mamy telefonu i chyba ze 100 modeli porównywałam i ostatecznie nic nie wybrałam. Bo ciagle coś jej nie pasowało. Także faktycznie dla niektórych to nawet brak podświetlenia będzie problemem.