Który Telefon Wybrać?

Witam musze kupic jakos normalny telefon bo ten co mam (nokia 6030) to tragedia , mam do wyboru albo Sony Ericsson K700i lub Motorole V600 , która wybrac ?? prosze o opinie

PS. Tylko niepiszcze zebym wzial jakas Nokie - NIGDY W ŻYCIU

Bardzo prosty wybór -k700i

za:

Większa pamięć (możliwość słuchania mp3), radio

Irda

mozliwość nagrywania wideo

przeciw:

dużo słabsza bateria

Reszta możliwości podobna

bardzo fajny telefon :smiley:

Przyłączam się do zciwo. Jak najbardziej Sony Ericsson. Mam już drugi model tej firmy i jestem bardzo zadowolony (aktualnie K300i - polifonia jest najlepsza, przesyłanie danych przez irdę bez problemów do komputera i innych komórek - są tylko problemy z przesyłaniem do Noki).

Nie wiem co wy ciągle tak jeździcie po bateri w k700i, wystarczy dobrze o nią zadbać a śmiga jak marzenie. Nową baterię należy ładować 2 godziny, przez pierwsze 4-5 razy, nie ważne czy tel. pokazuje że już naładowana. Po takim zabiegu, przy niezbyt częstym używaniu mój k700i trzyma ok. 5 dni

ja mam Nokię 6020 na kartę i dałem 850 zeta. Bardzo dobry telefon. Wy tak wybrzydzacie bo za 1 zeta kupujecie i mądrych udajecie

bo z Nokią zawsze są problemy :slight_smile: ja tez juz mialem Se T630 ale musialem sprzedac :slight_smile: super telefonik był

ty no ja niekupuje w promocji u operatora za 1zł ja kupuje uzywana za 600zł

To super interes zrobiłeś :slight_smile:

http://www.allegro.pl/item100155104_nowa_nokia_6020.html

Za tą kasę mogłeś mieć 6230i :smiley:

geforc Przy zakupuie SonyEricssona licz się z awariami joysticka

z moją Nokią nie ma problemów. Ani razu się nie zawiesiła. Bateria trzyma tydzień przy robieniu zdjęć i graniu. Dużo funkcji. A najgorszy bublel to Siemens.

Złączono Posta : 24.04.2006 (Pon) 14:44

To super interes zrobiłeś :

pół roku temu ile by była warta??

Złączono Posta : 24.04.2006 (Pon) 14:46

na Allegro przyśląci cegłę wartą 200 zeta

Pół roku temu była warta około 80 zł więcej.

To jest przypadek jeden na 100000 transakcji, albo i żadziej :slight_smile:

master_zonk6 Nokię 6020 za 850 zł :shock: no to sie chłopie ładnie przejechałeś :smiley:

a co do tematu, to z tych dwuch to jednak Sony Ericsson :wink: choc jakos niespecjalnie przepadam za ta firmą…

no staraj się ma być dwóch

Pozdrawiam Gutek2222