Który Telefon Wybrać

Witam , zadecydowałem ze wybiore ktorys z tych telefonow :

  • Samsung D600

  • Sony Ericsson K750i

jesli napiszecie juz ktory lepszy to napiszcie dlaczego …

Polecam Samsunga, troche mniejszy i wydaje mi się że zgrabniejszy, ma trochę więcej pamięci oraz chyba 64 tonowe dzwonki a nie 40… wybór zostawiam tobie.

Bierz Samsunga bo:

-ma większy wyswietlacz

-ma więcej pamieci wewnetrznej

-większy zoom cyfrowy

:slight_smile:

W porównaiu z K750i brakuje mu tylko IrDY i radia fm…

no ja wlasnie tez za samsungiem , lepszy wyswietlacz ma … a to dla mnie priorytet , co z tego ze slaba bateria , ja niedzwonie codziennie po 4 godziny …

Obecnie wybrałbym Samsung D600 ,ale wybór należy do Ciebie.

Tutaj masz dane techniczne oraz opinie użytkowników danych aparatów

Samsung D600

http://www.mobile.inspiracja.com/Samsung,D600,phone.php

Sony Ericsson K750i

http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Ericsson,K750i,phone.php

Ja powiem tak obydwa są dobre ale ja i tak wybrał bym sek750i moj kuzyn miał tego samsunga i gdy wychodził z samochodu spadł mu na ziemie i cala szybka od wyświerłacza poszła wiec sadze ze nie sa solidnie zrobione. Ja mam k700i i tyle razy co mi spadł z roznych wysokości i nic sie nie stalo co najwyzej małe zarysowanie.

Podobno MP3 lepiej grają w SE, pozatym ten Samsung wygląda mi trochę kobieco :stuck_out_tongue: (za bardzo pozaokrąglany), ale to kwestia gustu.

no mi niewypadnie bo ja dbam o DROGIE rzeczy :] a ze kobiecy to co , kobieca to jest motorola v3 razr pink :stuck_out_tongue:

Oba te telefony są dobre. Aparaty sa ok. Osobiscie to ja bym wybral tego Sonego Ericssona. Te 2 telefony sa sobie rowne. :slight_smile:

damn…

a, to chyba jeszcze zalezy jak spada telefon chyba nie? Ty chcesz teleron cegłę który wszystko wytrzyma czy zwykły telefon? a, spróbuj zrzucić kompa z wysokości 2m…jak to szmelc to sie rozwali jak nie to masz dobrego kompa… :x

@topic: samsung :wink:

a wiecie moze jaka jest roznica miedzy D600 a D600E ?? oprocz koloru obudowy ??