Który telefon z Androidem do 1200zł

Cześć,

Planuje kupić sobie na święta jakiś nowy telefon. Mój 10 letni aktualny telefon już zaczyna się rozpadać w rękach :smiley:

Na pewno zdecyduje się na smartphone.

Windows jak dla mnie reanimowany system… Nie podoba mi się obsługa… kafelki… nie przekonuje mnie taka obsługa. Także póki co Windows jest tylko na nokiach

iOS- oficjalnie system jest zamknięty… apple… dobrze wykonany, ale jakoś wykonania zwłaszcza tył pozostaje mocno do życzenia… Bardzo szybko się rysuje.

Android- tutaj najbardziej jestem przekonany. Bardzo dobra obsługa, otwarty system nie trzeba się bawić w jailbreaki jak w iOS

Nie wiem jak telefon wybrać… Zastanawiam się nad Samsungiem S3… tylko nie wiem jak będzie wyglądać sprawa z aktualizacjami Androida do niego… Czy Google nie zapomni o nim za 5 lat… Widzę, że też są 2 wersje… z LTE i bez LTE… Wolałbym mieć wersję z LTE… akurat w centrum miasta nie ma problemu z zasięgiem (wg. mapki)

Może macie tez jakieś inne propozycję :slight_smile:

Cena: do 1200zł

Google tutaj nie ma co o nim pamiętać, bo to jest telefon Samsunga i to wszystko od niego zależy (oficjalnie, bo nieoficjalnie to ROMy będą pewnie jakieś wychodzić). Poza tym 5 lat to niewyobrażalnie długi czas.

Jeśli chcesz mieć szybki telefon i być na bieżąco z Androidem to polecam Nexusa 4. Jest na niego oficjalny Android 4.4, a wszystko w nim działa jak marzenie.