Który wideorejestrator

KAMERA SAMOCHODOWA GS52D GPS FHD AMBARELLA A7 LDWS czy może WIDEOREJESTRATOR FULLHD 1080O Novatek GT300 DVR FV . KAMERA SAMOCHODOWA WDR G50 NOVATEK 96650 PARKING

Mniej więcej ocenisz jak nagrywa, najlepiej otwórz w nowej karcie, na pełen ekran i w HD


Podmieniłem wideo na drugiej pozycji, bo było złe - recenzja / unboxing zamiast testowego nagrania. I w sumie pierwsze nie jest dokładnie z tego modelu o który pytasz jak widzę teraz.

Z podanych prze Ciebie lepiej wypada Blackview bowiem Novatek ma nie najlepiej rozwiązane mocowanie i brak GPS. Polecić mogę Ci jeszcze Blackpunt BP3.0 z GPS, systemem SOS z wbudowanym G-sensorem no i nagrywaniem 30 klatek per sec.

2 polubienia

A nie zastanawiałeś się nad wideorejestratorem (abstrachując do producenta) które będzie wbudowany w lusterko wsteczne? Jest wiele modeli, dostępne np. w sferisie. Osobiście sam korzystam i bardzo wygodna opcja, nie nie zajmuje miejsca na przedniej szybie a co za tym idzie nie ogranicza widoczności.

@jlipka07 ale o co chodzi? Masz jakieś pytanie, czy tak tylko wklejasz nazwy jakichś rejestratorów?

Fajnym videorejestratorem jest też SmartGPS DVR-1300L - w miarę tani a znakomicie działający.

Przychylam się do propozycji, nabyłem taki miesiąc temu, tani ale robi dobrą robotę, nagrania wyraźne, obraz wyrażny, niezła stabilizacja obrazu.
https://www.youtube.com/watch?v=kUBYGF9249E tutaj próbka nagrania na YT (nie moje)

1 polubienie

Myślę, że nie ma sensu udzielać odpowiedzi, autor tematu wyraźnie nie jest nimi zainteresowany; temat założył kilka dni temu i od tego czasu nie zajrzał na forum już ani razu, a łączny jego czas pobytu na forum od rejestracji to 3 minuty. Przeczytanych postów na forum: 1.

1 polubienie