Który Windows był najlepszy?

Moim zdaniem najlepszy był dotąd XP, ale teraz lepsza jest Vista. A kiedy będzie na nią wiele nowych aplikacji pobije wszystkie systemy.

Vista będzie lepsza, jak będą działać wszystkie programy,no już prawie wszystkie działają. Ale będzie lepsza jak i gorsza, lepsza gdy będą wychodzić na nią programy ale na XP będą wychodzić jeszcze bardzo dłuuugo b ojest to znany system który będzie służył przez jeszcze pare lat. A Vista nie jest najlepsza ze względu na wymagania.

Chodzi mi o funkcjonalność a nie na jakim twoim złomie jaki system chodził…

Dlaczego temat brzmi:

Który Windows był najlepszy? , a nie Który Windows jest najlepszy?

Windows Vista nie jest taki idealny. Ja swojego XP Pro nie zamieniłbym na żadną słabą Viste z cienkimi zabezpieczeniami 8) :stuck_out_tongue:

zdecydowanie windows 95 kiedyś był wielkim hitem

Pracowałem na 95, 98, a teraz na xp pro- wszystkie miały swoje + i -, ale xp’k chyba nad nimi króluje najbardziej mi się podoba :wink:

A gdzie opcja - żaden? :stuck_out_tongue:

bo któryś musi być najlepszy

Ja najmilej wspomina 2000 Proffessional… jedyny system, który mało kiedy się psuł…

Ale tak patrząc z perspektywy czasu, to różnica między XP a 95 wynosi 6 lat. I między oboma systemam9 jest gigantyczna różnica. Tymczasem po podobnym czasie, czyli 7 latach wychodzi Vista. I… w sumie dość podobna do XP (nie chcę się narażać miłośnikom tego systemu, sam stuningowałem XP na Vistę), a po tunningu można mieć Vistę na XP. Po za tym XP był dla wszystkich. Wtedy na większości komputerów dało się odpalić XP. A dziś na mało którym komputerze idzie Vista. Ja sam mam za słaby komputer, by zainstalować Vistę, dlatego muszę się zadowolić stunningowanym XP.

:lol: tak, wizualnie… ale nie bebechy… a one są tu najbardziej istotne…

Ja tam nie lubię tego “A 98 to był taki świetny a ten XP to syf” i tym podobnych, dla mnie najlepszy XP Pro. Napisałbym, że 2003 ale to właściwie server więc jednak troszkę się różni :slight_smile: Pozdrawiam

Nie ma opcji “żaden”. Proponuję dodać.

Chyba mi nie powiesz, że kupiłes Windows HE, zamiast PRO, którego już miałeś?

Nie rozumie Cie

Bzdet jakich mało, to jest dokładnie ten sam system pozbawiony kilku usług niestotnych dla użytkownika domowego.

Stabilność obydwóch jest dokładnie taka sama.

Złączono Posta : 17.02.2007 (Sob) 23:19

Też wiedzą błyszczysz.:stuck_out_tongue:

XP jest oparty na jądrze NT więc nie jest całkowicie zrobiony od zera. Co do nakładki to tez pozwolę sobie tego nie skomentować, poza uwagą że nakładką można było uznać np. Norton Commandera.

BTW jaki jest sens porównywać systemy które dzieli kilka dekad ??

ja uważam że 95 stał się początkiem a do pozostałe zostawały tylko ulepszane

Jak dla mnie Windows 95 był najlepszy. Co to za przełem był. O jaaaa. Nie da się tego wymarzyć. Trzeba by było być przy tym lub poprosić kogoś o opowidzenie. Ja się w 1994 roku urodziłem i mi rodzice opowiadali.

Windows Xp HE bo:

-2x tańczy od wersji PRO

-2x szybszy(bynajmniej u mnie)

-stabilny(nie to co PRO)

-dla prostych uzytkowników :stuck_out_tongue:

-mało problemów(bynajmniej u mnie :stuck_out_tongue: )

A gdzie go można wypróbować albo kupić?