Który Windows!

No wlasnie, bo mam XP ale lipny jest, wiec jaki mi polecicie-tak pod wzgledem funkcjonalnosci, bezpieczenstwa i szybkosci (PIV 3GHz, 512 ramu)???

P.S.- ni gram w zadne gry to mi tam rybka czy beda chodzic :smiley:

No to tylko XP!

Co rozumiesz, mówiąc, że jest “lipny”,

mam pelno robali co chwila i komp cos ledwo zipie :frowning:

No toż nie wina systemu operacyjnego. Po prostu masz go źle zabezpieczonego.

ehhhh, wczesniej mialem Milenium + te same zabezpieczenia i tylko czasami wpadl robal…

A co sadzisz o W2000??

Miałem okazję go mieć i szczerze się rozczarowałem.

Pomijająć już problemy z instalacją sterowników (w moim przypadku tak było) nie mam najmilszych wspomnień z tym systemem.

Dalej obstaję przy stanowisku, iż system XP jest bardzo dobry. Używałem także 98 i Me i nigdy nie miałem także z nimi problemów.

Wszystko zalezy od tego, w jaki sposób i czy dobrze skonfigurujesz swoje oprogramowanie zabezpieczające system.

Windows 98SE i Windows XPSP2 to dla mnie jedyna możliwość :slight_smile:

jeżeli masz XP to wystarczy zainstalować jakiegos firewalla np. kerio antivirusa np. antivir personal albo wersję demo mks’a 2004 no i zainstalować jakiś programik do usuwania spyware np. ad-aware lub spybot. Wszystkie te programy jak się nie mylę sa dostępne w tym vortalu. Jesli chodzi o windowsa to masz niexłego kompa i wg. mnie xp jest w tym wypadku najlepszy!

Przeszedłem wszystko co możliwe i wybór według mnie to:

WIN98SE lub XP Profesional

bardzo dobrze pracowało mi się na WIN98SE - system do wszystkiego.

I jeszcze dodam że praktycznie wszystko robactwo przeszło na XP a WIN98SE prawie nie atakują - pewnie uznali że system na wymarciu.

Jak jakiś system to tylko XP.Jak jakiś XP to tylko PROFESJONAL.

Zainstaluj sobie darmowy Zone Alarm ,także darmowy Spybot - Search & Destroy i załatw sobie jakiegoś antyvira.Zainstaluj sobie przeglądarke Operę no i naucz sie ich obsługiwać :smiley:

Najlepiej legalny!!!Nie bez kozery to piszę ponieważ jak słyszę,że “miałem Windows 98,potem zamieniłem na Millenium następnie,na 2000 a teraz mam XP” to sie przekręcam!!!Każdy z nich w wersji OEM kosztuje około 450 zł w wersji BOX 1000 zł a te uwagi piszą dzieci więc pytanie o co tu chodzi.Chyba,że jesteśmy na forum dla VIP-ów?

Windows Xp Pro :wink:

Jeżeli miałeś problemy użyj windows update,

zainstaluj antywirusa, firewalla, + SP2

Poczytaj więcej o zabezpieczeniu kompa tutaj Narzędzia do usuwania i

ochrony, Antywirusy, firewalle, skanery online…

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=11522

1 -

Z dużym prawdopodobieństwem już sobie odpowiedziałeś

2 -

===:> Steff - jak uważniej przeczytasz

swój post, to sam zobaczysz, że kompletnie

przeinaczyłeś sens cytatu. :twisted:

Tak być nie może :smiley:

Masz dość wirusów, szpiegów, defragmentacji plików, luk w zabezpieczeniach?

To może zainstaluj na przykład SuSE 9.1 Personal

Zainstaluj po koleji:Windows XP Professional lub Windows98SE,jakiegoś antywira najlepiej Kaspersky Antivirus Personal lub Panda Titanium Antivirus 2004 albo mks_vir 2004 lub jakiegoś Nortona.To tyle na temat antyviruw.Teraz przechodzimy do firewall,ów.Zone Alarm jest dobry ale zwalnia internet i on jest tylko bezpłatny tylko przez 15 dni.Kerio jest dobry ale również Jetico nie jest zły lub znowu jakiś z nortonów albo Kaspesky Anty-hacker jest również skuteczny.Teraz może przejdżmy do ochrony przed spywarem.Do tego nadaje się tylko Spybot-Search-and-Destroy.Jak wybierzesz cośik z tego wszystkiego żaden wirus ci nie podskoczy.

A co to jakaś niemoralna propozycja. :? Większość tych programów które wymieniłeś się kupuje a nie załatwia przez maila. :!:

ale ja mam tylko wersje testowe a niektóre pełne

Testowe wersje tych programów znajdzie na Vortalu

:arrow: Kategoria: Programy antywirusowe

:arrow: Kategoria: Programy zabezpieczające

Tak i kupiony program udostępnisz koledze. Proponuję lekturę regulaminu. :!:

W celu uniemożliwienia propagowania nielegalnej dystrybucji wyżej wymienionych programów stosowne wpisy pozmieniano.

ale się daliśće w chiało zrobić ja mam tylko jeden program antyvirusowy na kompi e nie mam żadnych instalek anie czegoś w tytm stylu.jeśli już w ostatecznośći chciałbys jakiś z tych programów zapraszam na stronę http://www.*******************