Który wybrać - 3 Samsungi i jeden LG

Możecie mi doradzić który telefon wybrać z tych czterech? Jaką dalibyście kolejność od najlepszego do najsłabszego?

LG Ku990i Viewty - moge go mieć za 299

Samsung Pixon - 1199

Samsung S8300 Ultra Touch - 1299

Samsung Ultra Style S7350 - 999

Możliwe jest też odjęcie z każdego ok 150 zł dzięki jakimś punktom w sieci.

Zależy mi na jakości muzy, na pamięci (żaden nie ma dużej wbudowanej więc liczy się do ilu można je rozbudować SD), na jakości zdjęć, na wielkości ekranu (choć jeśli któryś fon jest ewidentnie słabszy to go nie wezme bo ma tylko większy ekran), żeby nie ciął się zbyt często. Byłoby spoko gdyby dało się na nim pograć w miare fajnie choć nie jest to dla mnie priorytet a raczej dodatek. Ważniejsze są opcje powyższe. Nie miałem wcześniej kontaktu z dotykowymi, ale słyszałem że tylko iPhone można tylko palcami obsługiwać a w innych potrzebny jest stylus do czegoś, prawda to? Jeśli wybrałbym dotykowy to wolałbym obsługiwać jedynie palcami i mam nadzieję, że jednak można się obejść bez stylusa.

Najlepiej sprawdź na ceneo wartość rynkową tych telefonów. Ceny które podałeś wyglądają na ofertę abonamentową u któregoś operatora. Czasem lepiej kupić telefon osobno i jak zależy ci na abonamencie wykupić później z najtańszym telem albo wogóle bez. Z tych tu wybrałbym UltraToucha (aparat 8.1 Mpix, odtwarzacz i dotykowy ekran). Jeśli chodzi o dotyk palcami to póki co rzeczywiście iPhone jest liderem szybkości ale Samsung chyba tez ma funkcje multitouch ew. dadzą ci jakiś rysik.

Bierzesz telefon na abonament? A omnii nie chcesz? Możesz ją miec za ok. 1200zl z allegro, np. ta :arrow: http://www.allegro.pl/item627302866_nowy_samsung_i900_omnia_8gb_okazja.html Omnia ma WM, aparatm 5. Mpix, wbudowane 8gb, do tego mozesz do niej wsadzic karte pamieci max 16gb. Ale to tylko moja propozycja :stuck_out_tongue:

Kolejnosc podanych telefonów według mnie:

Samsung S8300 Ultra Touch

Samsung Pixon

LG Ku990i Viewty

Samsung Ultra Style S7350

Tego LG mozna obsługiwac palcami (wiem, bo brat ma taki), a co do reszty to nie wiem.

Tak, jest to na abonament ale nie mój. Po prostu dostałem oferte wyboru telefonu bo tej osobie nie jest potrzebny nowy. Tak więc w tej chwili żadne oferty z allegro nie wchodzą w grę :stuck_out_tongue: A wybrałem te fony bo cenowo są w miare do przyjęcia (a ten LG to jest dosyć tani ale to pewnie dlatego że II wchodzi za kilka miesięcy) i specyfikacje mają fajną. Widze, że Ultra Touch na razie faworytem, ale pomyśle jeszcze.

A wiecie może do ilu gb można rozbudować te Samsungi? Bo LG chyba do 2, ale do ilu Samsungi to nie wiem, a szukam i znaleźć nie mogę.

Samsung S8300 Ultra Touch : max 16gb

Samsung Pixon : max 8gb

LG Ku990i Viewty : max 8gb

Samsung UltraStyle S7350 : max 8gb

Jeżeli wystarczy Ci klawiatura fizyczna - to bierz Ultra Toucha ( nie ma ekranowej ), jeżeli chcesz ekranową koniecznie - trochę gorszego Pixona…

Samsung INNOV8 ale poniewaz nie ma go w tym zestawieniu to raczej PIXON.

W drugiej kolejności S7350 Ultra.

Dopiero dalej rozważałbym S8300 a na szarym końcu KU990i.