Który wybrać HTC Touch Diamond/Pro czy Nokie N85?

Zastanawiam się nad tymi dwowa modelami (opcjonalnie HTC Touch Pro ale praktycznie to samo ), każdy ma swoje wady i zalety. Jednak cięzko mi wybrać. GPS, Wi-Fi w każdym to podstawa.

HTC mają większy wyświetlacz niż u Nokii , choć nie ma tylu kolorów ponoć i tak HTC bije nokie pot tym względem.

Slider, klawiatura qwerty czy zwykła ??

No i najważniejsze Widnows Mobile czy Symbian, osobiście z symbiana korzystam na codzień w N73 ale szybkością pracy nie jestem zbyt zadowolony.

Prosił bym o pomoc w wyborze :slight_smile:

Pozdrawiam

Nie do końca- Touch Pro różni sie od Diamonda większym ekranem i klawiaturą QWERTY.

To jest techniczne ograniczenie telefonów z WM (system wspiera tyle kolorów), ale bez przesady- jeśli nie zamierzasz edytować plików graficznych w Photoshopie Mobile? :lol: to te 65k będzie jak znalazł.

Klawiatura pełna jest na pewno wygodniejsza od zwykłej.

Jeśli masz już urządzenie z Symbianem wypróbuj Windows Mobile (te od HTC mają bardzo fajne nakładki). Naprawdę przyjemny system- w wersji 6.1 jest naprawdę dobry, a może HTC wypuści dla tego modelu aktualizację do WM7. :wink:

już nie długo :wink: w necie można znaleźć już WM6.5 beta :wink: na m2000 i m5000 na 100% działa, na lepszych pewnie też :wink:

zgadzam się :wink:

sam choruję na coś z WM bo s60 mi się przejadło (ile można? 3650, n-gage, n90 a mama e65, brat 6600 i ojciec n91 :smiley: )

ja bym radził HTC Touch Pro, ona ma fizyczną QWERTY bo na ekranowej ciężko napisać SMS w tramwaju czy chodząc :wink: (tzn. w diamondzie nie jest tak źle jak w starych palmfonach z wm5 bo do romu z diamonda dodali tą aplikację która wyświetla QWERTY na całym ekranie :wink: ale i tak to nie wygodne jest :stuck_out_tongue: )

htc - windows mobile lepszy o wiele od symbiana

Touch Pro ma taki sam ekran jak Diamond (2,8 cala). Touch Pro rożni się od Diamonda tylko tym że ma klawiaturę QWERTY, slot na karty pamięci (w Diamondzie jest 4GB pamięci wewnętrznej), większą baterie no i Touch Pro jest 2x grubszy od Diamonda (przez klawiature i baterie).

Osobiście polecał bym Diamonda albo Touch Pro. Ja mam Diamonda i jestem z niego zadowolony. Nakładka TouchFLO 3D sprawia że korzystanie z dotykowego ekranu staje się bardzo przyjemne i wygodne. Jedynie trudności z pisane SMS-ów na stojąco w środkach komunikacji miejskiej jest dla mnie wadą w Diamondzie, oczywiście nie jest to sztuka niemożliwa ale bardzo trudna.

Pozdrawiam

przesadzasz :wink:

w diamondzie to banalne ale na fonach z UIQ to masakra… albo na WM5.1…

wystarczy poćwiczyć :smiley:

nie chce zakładac nowego tematu wiec sie zapytam. Kiedy mogą sie pojawic nowe modele HTC? Szczególnie zalezy mi na HTC HD z Klawiaturą QWERTY i lampą błyskową (widziałem jakies screeny z przyszłych fonów). Zna wiec ktos dokładniejszy termin kiedy wyjda na rynek? słyszałem ze koło maja