Który wybrać LG KU990 czy Samsung Avila?

Witam!

Jak w temacie który telefon wybrać KU990 czy Avila ?

Pozdrawiam

KU990 po pół roku sprzedałem.

Avili nie widziałem, ale powiem tak - nie kupuj nic dotykowego

leto024 , ja mam Avile i ją w 100% polecam. W sumie używam od 2 tygodni i mi się już znudziła (jak chcesz mogę Ci sprzedać, jakby co pisz na PW).

Typowe nastawienie po zabawie ekranem naciskowym by LG™ :stuck_out_tongue:

Ja szczerze mówiąc nie polecam żadnego - oba są bardzo ubogie. Duże możliwości daje ci dopiero system operacyjny.

tak system potrzeba w tedy ma to sens. A tak avila jest bardziej dotykowa niż lg, tzn bardziej dotykasz niż wciskasz, idź do komisu i porównaj sobie na pewno dadzą pobawić się:)

Zdecydowanie avila. Mam dwa miesiące i jestem zachwycony. Świetna czułość ekranu, łatwość obsługi (bez pena :-D) i w ogóle. Brat kupił tego LG i teraz żałuje. :stuck_out_tongue:

kupiłem avile i… sprzedałem. Jeżeli piszesz dużo smsów to lepiej dać sobie spokój z tymi dotykowymi. Po tygodniu nie wytrzymałem i sprzedałem. W życiu więcej Samsungów… i tel. dotykowych.

Daj sobie spokoj z avilą i tym LG zobacz jak one szybko tracą na wartości. Kup lepiej coś ze stajni HTC… Dziś avile śmiało możesz wyrwac po 300 zl a jeszcze niedawno był ten telefon nowością w salonie… Bierz coś co nie bedzie tak tracilo na wartości