Który wybrać? Motorola K1, Sony Ericsson W300I, Nokia 5200

(Attack89) #1

Cześć.

Chciałem się poradzić, jaki telefon jest lepszy: Motorola K1, Sony Ericsson W300I czy Nokia 5200. Jaki z tych modeli wybralibyście na moim miejscu?

(klopas) #2

żaden...

5200 to najgorszy chłam jaki w ogóle zrobiła nokia...

w300i ma funkcje na poziomie telefonu 3 razy tańszego

k1 też nic ciekawego...

w800i ma podobne parametry jak k1 ale w800i jest tańszy o 100zł...

tyle że w800i nie ma symbiana...

ile masz kasy na telefon to coś wykombinujemy...

(Maciej13 13) #3

Witaj.

A do czego Ci telefon będzie służył? Widać, iż wytypowałeś SE W300i oraz Nokie 5200, to myślę że do słuchania muzyki, nieprawdaż? :wink:

Nokie 5200 ma mój kolega. Poruszając się głównymi przyciskami, słychać jak "skrzypią". Natomiast SE W300i ma słaby aparat - VGA. Ponadto, zbyt piękny to on nie jest. :stuck_out_tongue:

Kilka dni temu również się zastanawiałem nad wyborem telefonu. Wybrałem Motorole K1. Ładny wygląd, slot kart pamięci, pamięć wewnętrzna dosyć, dosyć. Aparat 2 MP. Wadą jest, że nie można ustawić raportu doręczeń na stałe, tylko trzeba przed każdym sms'em tą czynność wykonywać.

(klopas) #4

ja bym wybrał n70 na twoim miejscu... dużo lepsza... :slight_smile:

(Attack89) #5

Tylko to nie dla mnie. Kolega chce sobie kupić telefon w promocji Orange. Telefon na kartę tylko, że, co miesiąc ma doładować konto o jakąś tam kwotę. Z tych wszystkich telefonów to wydaje mi się ze Motorola będzie najlepsza. Ma wszystko, co potrzebne w dzisiejszym czasie. Jeśli chodzi o raport doręczeń to mi sie wydaje, że to nie jest az taka wada. Tak jak pisze Maciej chyba ten polecę znajomemu

(Foltyn2) #6

na twoim miejscu to wybrał bym K1 na pewno nie Nokie, K1 ma 2MPx i nie tylko...

(klopas) #7

N70 też ma 2MPx :smiley: i nie tylko 8)

(Blazejwitowski) #8
  1. k1

2. w300i

3. cokolwiek innego byleby nie 5200