Który wybrac Nokia n82 czy asus p750 czy samsung omnia?

Witam mam dylemat bo nie moge zdecydowac sie który telefon kupic…

Możecie napisac wasze opinie??

Do czego bedzie mi sluzył ten telefon a mianowicie:

nawigacja

zdjecia ale asus robi nie bardzo

no i chce żeby czytal pliki tekstowe a n82 nie ma tego

no i wifi musi miec

chyba ze jest jakis inny telefon co ma te funkcje to prosze o podanie z gory dzieki

Jajca sobie robisz? Mam N95 i czyta wszystko nawet docx, każda S60 czyta pliki tekstowe :smiley:

Osobiście posiadam Omnie i mogę powiedzieć po dość sporym uzytkowaniu, że telefonik dobry. Jeżeli chodzi o WI-FI, to nie czy tylko tak w moim modelu ale bardzo słabo łapie zasięg nawet jak jest się blisko nadajnika. Mogłem natrafic na felerny model. Jeżeli chodzi o GPS, to z AutoMapą sprawuję się super. Pisanie SMSów jest troche wkurzające, bo nie ma “normlanej” klawiatury, ale można się przyzwyczaić. Także to moja krótka opinia o tym modelu.

Omnia to niewypał

Używałem, kląłem i wywaliłem w końcu

WiFi działa jak chce, telefon muli, wykonanie tragiczne i ten okaleczony ekran

Nie warto tracić kasy na coś takiego

Dlatego na Twoim miejscu skreśliłbym ją od razu z listy kandydatów na telefon dla siebie

czyli mowicie ze n82 bedzie opcionalna?? a nie ma zbyt malego wyswietlacza do nawigacji?? czy mie robi to probleemu??

a znalazlem jeszcze nokie 5800 czy warto???

jak chcesz aby nawigacja była odpowiednia to tylko windows mobile , no i asus a w tej cenie kupisz coś lepszego od asusa czyli HTC np. diamond , na symbiana nie ma zbyt dobrej nawigacji a dwie przodujące czyli automapa i tomtom nie działają na symbianie (nie biore pod uwage starego tomtoma bo od jakiś 2 lat nie jest rozwijany na symbiana i posiada słabe mapy). jeżeli nie podoba Ci się HTC to Asus bedzie dobrym wyborem.

rozumiem jesli drążymy temat htc to który polecacie

?? bo nigdy tego telefonu nie mialem

to zależy ile kasy chcesz wydać , jeżeli około 1000zł to za tą kase najbardziej popularny HTC Diamond

szczeze nie za bardzo wyglada ten diamond…

Jeżeli nie podoba Ci ię styl HTC to kup Asusa , to też jest dobry sprzęt, moim zdaniem lepszy niż samsung. Pozatym diamond na zdjęciach wygląda tragicznie, w reale znakomicie się prezentuje. Twój wybór jeżeli wolisz style klasyczne to Asus , bardziej nowoczesne to HTC.

a n82 albo jakas nokia co radzicie???

Ja bym sobie dał spokuj z nokią , obecna produkacja to to coś w rodzaju chinskich podróbek nokii , niewiele różniące się jakością i trwałością , awaryjne do tego stopnia że serwisy są nimi przepełnione , w dodatku naprawa noki w serwisie to dziesiątki wykonanych telefonów do rzecznika i odwołań od ekspertyz , pierwszyą ekspertyzą już po 3 dniach kiedy tel wyląduje w serwisie to jest “zalanie” i nie podlega naprawie gwarancyjnej , wypicie 2 butli nerwosolu ,interwencja u

rzecznika wraz z pisemnym odwołaniem od ekspertyzy skutkuje pozytywem. Gwarancja noki na polske otrzymała status “ograniczona” są na swiecie tylko dwa kraje który mają taki status Polska i Arabia Saudyjska , ograniczenia te dotyczą między innymi czasu naprawy czyli nieograniczony stosowny do możliwości serwisu , “łuszczenia” się obudowy -brak gwarancji i wiele innych.

Moja nokia od roku się nie popsuła. Nokia brata i ojca też.

Mojej kobity i jednej córki też działają a to dlatego że właśnie są to starsze modele , druga córka ma 6600 fuld jest przynajmniej raz w miesiącu w naprawie co ją naprawią działa 2-5 dni i ta sama awaria nie stać ich nawet na to żeby dać nowy tel czy choćby wymienić płyte gł. (nie mam siły już do serwisu a tym bardziej do skag u przdstawiciela noki zamawiam kuriera j wozi nokie tam i spowrotem na koszt serwisu) drugi model zięcia tel biznesowy nokia sirocco to samo nawet obudowa (chrom) się złuszczył , tylnia klapka sama się otwiera , niestety nie podlega gwarancji (ograniczenia na polske) 6600 już po trzech dniach od zakupu trafił do serwisu ,a nokia sirocco po około pół miesiąca zaczynała się rozlatywać i łuszczyć oba modele wyprodukowane w Finlandii , jak pierwszy raz zajechałem do serwisu do katowic to stałem w kolejce ponad 2 godziny , tyle było ludzi co oddawali do naprawy i odbierali z naprawy , serwis malutki więc musiałem stać na deszczu na zewnątrz.

ja również posiadam omnie i900 i jestem zadowolony trzeba poprostu sie przyzwyczaić a w grudniu minie rok jak posiadam omnie :slight_smile:

Htc jest dobry lecz bardzo krotko trzyma bateria :frowning: praktycznie 1-2 dni zależy od modelu a omnia 4-6

Moja N95, N95 brata i N95 ojca, N85, E65 - żadna ani razu w serwisie nie była.

Zbych1 , nie pleć głupot. Nokia produkuje telefony w Europie. To najsolidniejsze i najtrwalsze telefony. Szmelc typu Samsung, LG, HTC, iPhone, można wyrzucić w śmietnik. Sony Ericssony poprawiły się jakościowo. Ja polecam n95.

A w jakiej sieci ta dziewczyna ma tel? Niech zgadnę… Orange? Masz już odpowiedź

Co do Szajsunga i LG się zgodzę, ale HTC w żadnym razie nie jest szmelcem.

To Sony Ericssony miały kiedyś jakąś jakość? :stuck_out_tongue:

Oczywiście Nokie to dobre telefony, ale na pewno HTC nie ustępują im jakością.

  1. Nie można czegoś wyrzucić “w śmietnik”. Można co najwyżej “do śmietnika”

Samsung- zgodzę się

LG- też przyznam rację (ale zależy jaki model)

HTC- boli cię coś? HTC jest bardzo dobrą firmą!

iPhone- tak samo jak HTC. Musiałeś albo nie widzieć go na oczy, albo nienawidzić Apple dla zasady (jak większość Polaków)

3.SE- to jest dopiero szmelc. Nie zrobili NIC w kierunku rozwoju firmy. Ciągle są nudną firmą sprzedającą te same nudne telefony. O wykonaniu już nie wspomnę

Nie widzę przyszłości SE. Ani to fajne, ani to użyteczne a dobre to już na pewno nie.

Może i by je produkowała nadal gdyby nie “krach” i od jakiegoś roku to większość modeli Noki jest robiona w Azji , zresztą HTC też pochodzi z Azji ale można powiedzieć że jest to flagowy produkt tego “subkontynentu” w dziedzinie telefonów , możliwe że co do nokii jest to moja ocena ale na taką ocene pokierowały mnie polskie serwisy nokii i te dwa modele które okazały się niewypałem.