Który wybrać telfonik ? pomóżcie

siemka

chcialbym sobie kupić nowy telefonik zastanawiam sie miedzy tymi : Sony Ericsson K700i , Motorola E398,Motorola V80 co o nich myslicie ??? ktory byscie wybrali??Potrzebuje dobrego wyświetlacza oraz dobrego aparatu chciałbym także żeby bateria dosc długo trzymala!! prosze o uzasadnianie swoich opinii . dziex

Mój wybór padłby na ten telefon, tyle że bateria trzyma max 4 doby.

Ja też bym brał ten telefonik bo robi niezłe zdjęcia,ma odtwarzacz MP3, kamerę, dyktafon itd…

Weź sony ericsona

to będzie dobry wybór :ok:

a to będzie najlepszy wybór. Dźwięk stereo, dosc dobra bateria, pamięc trans flash, aparat z flashem, gry java, światła zdarzenia. Czego chcieć więcej? Sam go posiadam i jestem bardzo zadowolony.

Ja także stawiam na tą,

Może dostaniesz gdzieś w takiej cenie Motorola V300?

witam … miałem juz 3 eriksony i 2 sony eryki i kazdy nie doczekiwał do konca gwarancji osobiście nie polecam tych modeli nie wiem co zmienili w k700 ale przypuszczm ze jakośc telefonu tez nie jest wysokich lotów, proponuje ci wziość coś z Motorolli lub Noki .

Ps w tej chwili mam V500 i jestem z niej zadowolony nie psuje sie jakośc wykonania bardzo dobra jakośc wyświetlacza rewelacyjna jakość zdjęć znakomita

Ja ci polecam Motorole E 398

Ja chciałam jeszcze dodać że zadnym innym telefonem nie pobawisz się tak jak motorolą… no a jak juz pisalam soft od e790 daje nagrywanie wideo Pozdrawiam :wink:

Ja proponuję Sony Ericsson K700i. Sony Ericsson to bardzo dobra firma, a do Motoroli jakoś nie mam przekonania.

Ja to bym se Motke V3 kupił :smiley: A jak nie to jaka nokie np. 6600

Zdecydowanie polecam E 398.Posiada wszystkie zalety dobrego,nowoczesnego tela.Po za tym wszystkim Motorola jest firmą

która zajmuje się produkcją tylko i wyłącznie sprzętu do porozumiewania

się czyli walkie-talkie,gsm.Reasumując sprzęt niezawodny,godny polecenia.