Który XBox360?

Witam, zamierzam kupić XBoxa360 tylko nie wiem, którego. Z tego co czytałem to wersja Core jest najtańsza, psuje się. Potem wersja Arcade która jest trochę droższa, ale podobno z nowym układem chłodzenia (mniej awaryjna?), wersja Premium, najdroższa, ale tak samo awaryjna jak Core(?). Prosze wypowiedzcie się jak to jest z tą awaryjnością.

najdroższa jest elite i wzbogacona, jak masz kase to bierz elite, jak masz mniej to bierz premium żebyś mógł zapisywac gierki na niej i ściągać dema, obecnie w premium poprawiono system chłodzenia to nie powinny się zapalić diody śmierci i teraz ma dodatkowo wyjście HDMI, lecz tylko w USA a w europie ma to nastąpić chyba w przyszłym roku

Ta wersja jest już w Polsce od kilku miesięcy. Arcade także ma wyjście HDMI.

sieć Empik w ramach świątecznej promocji sprzedaje tą wersje za 799 zł brutto z 5 grami arcade :stuck_out_tongue:

to nie wiem czemu niby na wikipedii napisali że w przyszłoym roku

“W sierpniu 2007 pojawiła się w USA nowa wersja Xbox 360 Premium, która została wzbogacona o złącze HDMI. O tym, kiedy nowa wersja pojawi się w Europie wiadomo tylko tyle, że w Anglii ma to nastąpić najwcześniej w przyszłym roku. Nie wiadomo nic na temat podobnych zmian w edycji Core.”

Zapewniam Cię że już jest. Wiem co mówię, bo to sprzedaję. Arcade to wersja Core, tyle że z HDMI (no i kilkoma szczegółami jeszcze się różni), a cała reszta Premium także posiada już wyjście HDMI (poza leżakami magazynowymi).