Który z dwóch laptopów

…byście zakupili

W jednym ze sklepów widziałem dwa “laptopy” w tej samej cenie, który z nich byś wybrał(a) i dlaczego ?

Acer:

HP:

Oczywiście że Acer nie widzisz że ma lepsze parametry…Ale HP też whodzi w grę…Pamiętaż jakie dokładnie modele to podaj. :smiley:

Acer to dla mnie marka wypromowana przez Markety. I zawsze dla mnie to był sprzęt niszowy a wręcz MADE IN CHINA.

HP to znana i ceniona marka od wielu wielu lat. Zawsze będę za HP

CO do tych 2 modeli to nie ukrywam że TEORETYCZNIE acer ma więcej wszystkiego ale jak znam acera to Płyta główna będzie jakiś szrot ramy HINIX albo jeszcze coś gorszego. Dysk pewnie też niszowej firmy. Matryce na pierwszy rzut oka mogą być takie same ale za tydzień się okaże że w HP była lepsza. Chipset w Acer może być słabszy od tego w HP. a w HP wszystko markowe. Szkoda że nie masz Dokładnych modeli tych notebooków. żeby dokładnie obadać co to za lapy.

Takie jest moje zdanie.

P.s Możesz się ze mną nie zgadzać. Możesz myśleć że się nie znam ale to absolutnie nie upoważnia cię do obrażania mnie, i nieszanowania.

Ajjjj…Człowieku komu ty to mówisz sam mam Hp pavilion chociaż mogłem mieć Acer,Asus,Fujitsu Siemens, Co tylko chcesz ale mam Hp polecam z całego serca. Leć do sklepu po Hp :smiley: :smiley: :smiley:

:o :o :o

bardzo dokładnie znam te modele(z opisów w sklepie) i dane techniczne, lecz nie wiem co wybrać ?- "markę " czy większe “osiągi techniczne”…

No właśnie dla tego mam mieszane uczucia…Jak widać powyżej :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No ale wiesz z jednej strony Acer ma lepsze parametry dlatego postawiłem na niego ale w Hp się płaci za marke i precyzje, jakość części.

Chyba mnie rozumiwsz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A ja też dorzucę swoje trzy grosze. Brakuje mi jednak Toshiby tutaj. Ale cóż wybieram HP ze względu na serwis. Acer kiedyś był świetną marką ale teraz to jest tak jak powiedzieliście “marketowy produkt”. Dużo ludzi mówi że ma problem z HP’kami na początku, bo zawsze jakieś błędy, ale nie wiem jak to naprawdę jest. A według was ogólnie która marka laptopów jest najlepsza ? Jak się u was klasyfikują marki laptopów i dlaczego ? :wink:

Ja wam powiem że mam Hp Pavilion dv6330ea (szczegóły w opisie) :!: :!: :smiley: I na początku też miałem prblemy zamrażanie się kompa przy włączaniu :frowning: :frowning: :frowning: Czy już jak się włączył to zaraz potem też się działo to samo nic się nie dało zrobić :frowning: Odesłałem do sklepu…

Tylko się nie śmiejcie…Bo jak go dostałem to miał system po angielsku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stwierdzili że laptop jest z numerem seryjnym:P Czy cóś takiego - angielski, i wgrali po angielsku :smiley: :smiley: :smiley:

Ale jest wporzo i naprawde mimo moich kłopotów kupiłbym go jeszcze raz :!: :!:

pisza a może ten twój lap był sprowadzony ze stanów. Ktoś na szybko przeinstalował na system PL i chciał sprzedać w Polsce ???

U mnie by coś takiego nie przeszło skoro kupiłem w wersji PL to bym żądał PL a nie ENG. Niech zgadnę to była Vista może to były problemy visty a nie kompa i może tak naprawdę powinieneś mieć PL :).

Co do tematu to u mnie jest tak

  1. Toshiba

  2. Sony

  3. HP

  4. Dell

  5. Pacard Bell

  6. Fujitsu - Siemens

  7. IBM/Lenovo

  8. A puźniej to są już MARKETY.

Witam :smiley:

Opinie które przeczytałem na wielu stronach co do “Acer’a” odrzuciła mnie całkowicie od zakupu tego laptopa.

Mam trzy możliwości :

1)hp dv6699

2)toshiba ciut słabsze parametry i troszkę droższa

  1. Sony dużo droższy ale marka ??

tylko że bardzo często płaci się za markę. znajoma ma acera 2 lata i jeszcze jej się nie zepsół do tej pory nawet raz tak więć nie można mówić że to jest marketowa marka bo to jest znana marka tylko mało popularna jeśli chodzi o Polskę. Owszem nie można mieć czegoś za darmo ale wiem też że hp jest przereklamowany.

Sony to dobra marka, tak samo jak Toshiba ale ja osobiście nie narzekam na mojego HPka :wink:

HP to również dobra marka, potrafi zrobić bardzo dobre laptopy :stuck_out_tongue:

temat, dla mnie zakończony :smiley:

se siedzę na :hp dv6699

:stuck_out_tongue:

dobry wybór :!: :!: :!: :!: :wink:

Mój tata ma ACERA i się nie rozwalił po 5 miechach jeszcze. A matryca LCD LUX czysta bez pixeli. Jak ktoś rzuca laptopem jak jest na baterii i nie wie że wtedy dysk pracuje i myśli, że jak na baterii to może rzucać. To wtedy ma rozwalony PC. Ten ACER 5720Z ładny, a po zmianie 2x 512 na 2x 1 GB chodzi nawet szybko.