Który z PLAY?


(Gagatek27) #1

Witam. Zastanawiam sie który brać telefon z sieci PLAY. Waham sie między LG KU800 :smiley: i Samsungiem Z400 :slight_smile: .Dzięki. :lol:

Czy LG to dobry telefon , czy sa jakies problemy ?


(Danon1973) #2

LG to bardzo ładny telefon :)... i chyba wszystko na ten temat :wink:. Słyszałem, że ma słabą baterię i są problemy z tą dotykową klawiaturą.

Ja bym polecał Samsunga Z400. Jest bardzo ładny według mnie, lepiej znana firma. Bateria nie jest rewelacyjna... ale chyba lepsza od LG.

No i najlepszy mechanizm do Sliderów robi samsung :wink:.

Musisz się tylko dowiedzieć...

Czy w tych nowych modelach wgrali nowe oprogramowanie, bo w tym starszym były kłopoty z smsami... jednym słowem, trzeba było wyłączać i włączać telefon, bo smsy nie przychodziły.


(Gagatek27) #3

A czy to prawda żę we wrześniu benda nowe telefony w play ?


(M Sexy) #4

:?

Nic takiego nie słyszałem. Ale sieć rozwija się i co chwilę dochodzą nowe telefony, więc do września powinny być nowe tel. Wejdź na http://www.telepolis.pl i poszukaj coś o Playu :slight_smile:


(Danon1973) #5

wydaje mi się, że będą nowe, bo bardzo potaniały te, które były do tej pory w ofercie playa.... i to mam wrażenie jakby potaniały hurtowo... coś się za tym musi kryć... jakby chcieli wyprzedać magazyny :wink:.

Poza tym moja siostra chciała wziąć telefon w playa... poszła w legnicy do media marktu i dostała zupełnie inną ofertę... w sensie... nie było na niej telefonów nokia 6288, nokia n73, samsunga z400... i coś tam jeszcze... a na stronie www w cenniku widnieją jak byk :wink:

Chciała właśnie samsunga Z400 i usłyszała, że jego już w sprzedaży nie bedzie.

Jeśli wyprzedają telefony, to logiczne, że wejdzie coś innego... bo przecież nie będą mieli wzięcia z trzema telefonami na krzyż :wink:.


(xomo_pl) #6

bierz KU 800, mam go i wcale nie ma słabej baterii, pozatym za 1zeta telefon z videorozmowami, 2mpix aparatem, mp3, karta pamięci 512 za free, itd, w/g mnie się opłaca. No i wygodna (i ładnie wyglądająca) klawiatura ekranowa. Ogólnie polecam.....


(Terry69) #7

nowe beda prawie na pewno,bo przeciez pisali,ze maja sie pojawic takie,ktore u producenta kosztuja mniej niz 100 euro.