Który z PLAY?

Witam. Zastanawiam sie który brać telefon z sieci PLAY. Waham sie między LG KU800 :smiley: i Samsungiem Z400 :slight_smile: .Dzięki. :lol:

Czy LG to dobry telefon , czy sa jakies problemy ?

LG to bardzo ładny telefon :)… i chyba wszystko na ten temat ;). Słyszałem, że ma słabą baterię i są problemy z tą dotykową klawiaturą.

Ja bym polecał Samsunga Z400. Jest bardzo ładny według mnie, lepiej znana firma. Bateria nie jest rewelacyjna… ale chyba lepsza od LG.

No i najlepszy mechanizm do Sliderów robi samsung ;).

Musisz się tylko dowiedzieć…

Czy w tych nowych modelach wgrali nowe oprogramowanie, bo w tym starszym były kłopoty z smsami… jednym słowem, trzeba było wyłączać i włączać telefon, bo smsy nie przychodziły.

A czy to prawda żę we wrześniu benda nowe telefony w play ?

:?

Nic takiego nie słyszałem. Ale sieć rozwija się i co chwilę dochodzą nowe telefony, więc do września powinny być nowe tel. Wejdź na http://www.telepolis.pl i poszukaj coś o Playu :slight_smile:

wydaje mi się, że będą nowe, bo bardzo potaniały te, które były do tej pory w ofercie playa… i to mam wrażenie jakby potaniały hurtowo… coś się za tym musi kryć… jakby chcieli wyprzedać magazyny ;).

Poza tym moja siostra chciała wziąć telefon w playa… poszła w legnicy do media marktu i dostała zupełnie inną ofertę… w sensie… nie było na niej telefonów nokia 6288, nokia n73, samsunga z400… i coś tam jeszcze… a na stronie www w cenniku widnieją jak byk :wink:

Chciała właśnie samsunga Z400 i usłyszała, że jego już w sprzedaży nie bedzie.

Jeśli wyprzedają telefony, to logiczne, że wejdzie coś innego… bo przecież nie będą mieli wzięcia z trzema telefonami na krzyż ;).

bierz KU 800, mam go i wcale nie ma słabej baterii, pozatym za 1zeta telefon z videorozmowami, 2mpix aparatem, mp3, karta pamięci 512 za free, itd, w/g mnie się opłaca. No i wygodna (i ładnie wyglądająca) klawiatura ekranowa. Ogólnie polecam…

nowe beda prawie na pewno,bo przeciez pisali,ze maja sie pojawic takie,ktore u producenta kosztuja mniej niz 100 euro.