Który z podanych telefonów najlepszy


(Ero12) #1

Tak jak w temacie, proszę o napisanie który według was jest najlepszy, podając argument dokonanego wyboru.

Samsung Monte: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5620monte/

LG GT505: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/gt505/

Nokia C6: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1717

LG GT540: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/gt540/


(Do Rejestracji) #2

Jeśli tylko z tej czwórki to Nokia C6 - solidny producent.

Na zdjęciach te dwa modele LG nawet wyglądają tandetnie, soft pewnie jakiś badziewny.

Ja mam wyrobione zdanie o LG i Samsungach (szczególnie o ich serwisach) - ktoś kto również produkuje szczoteczki do zębów, nie może być dobry w robieniu telefonów (Samsung akurat technologicznie jest zaawansowany [wyższe modele] - rewelacyjne wyświetlacze, ale użytkowe są tylko modele z Androidem na pokładzie, z ich softem są jakieś dziwne).

Jak koniecznie chcesz dotykowego to polecam zainteresowanie się nowymi SE albo HTC. Nokia zwykle jest solidna, ale póki co nie zwaliła dotykowymi nikogo z nóg.


(Hitm3n) #3

Miałem Monte przez jakiś czas w domu, ale sprzedałem, bo kasa była potrzebna. Telefon jest solidny, dobrze działa, nie wiesza się. Z Nokią C6 się jeszcze nie spotkałem, ale mam już wyrobione, niestety niezbyt pozytywne, zdanie o ich dotykowcach. Już Samsung jest lepszy, bardziej czuły, w Nokii czasami trzeba ponaciskać za dużo, żeby coś odpalić. A co do LG - to się nie wypowiadam, nie miałem do czynienia z tą marką za wiele, 2 telefony tylko i to znajomych, więc nie mam zdania konkretnego na temat ich działania.


(Ero12) #4

LG GT540 ma androida...

A tylko 4 telefony dałem bo będę przedłużał umowę w orange i nie chce zbyt dużo dopłacać do telefonu(do C6 z moim abonamentem muszę dopłacić 250zł...).

Chyba że doradzicie mi jakiś telefon z oferty orange, zamiast wybierać między tymi czterema.