Który z poniższych odtwarzaczy do filmów wybrać?

Witam. Chciałbym zainstalować sobie na kompie jakiś odtwarzacz filmów, ale nie wiem, który z poniższych wybrać. :frowning:

  1. Vplayer

  2. SubEdit

  3. AllPlayer

Zależy mi na tym, aby dany program otwierał wszystkie pliki wideo. (.wmv, .avi, etc.) Który polecacie? Za wszystkie sugestie z góry dziękuje.

all player

fajnie by było jak by któryś z polecających dany program uzasadnił swoją odpowiedź :slight_smile:

Bardzo dobry programik, u mnie odtwarzał wszystko bez najmniejszych zarzutów. Pozostałe dwa były dobre może kiedyś, lecz teraz właśnie nadeszła era SubEdita. :slight_smile:

a jeśli chcesz żeby lektor czytał twoje napisy to:

i zainstaluj sobie wtedy syntezatora mowy Ivonę

efekt marny, psuje oglądanie filmu. ja mam bestplayera, lubię go bo jest prosty i gdy mam zainstalowane k-lite mega codec pack to wszystko mi chodzi, do filmów dvd mam pover dvd

AllPlayera i SubEdita wtedy jesteś pewien że wszystko odpalisz

Tak jak napisał gregorku1 , zainstaluj oba czyli SubEdit-Player 4060 oraz ALLPlayer 3.0 z opcją muxowania napisów z filmem.

Ale żeby być pewnym że odpali się wszystko to jeszcze polecam Dziobas Rar Player oraz VLC media player chociaż czasem i te programy nie wystarczą bo na niedociągnięte pliki dobry jest Media Player Classic albo AVIPreview. Podobno z niedociągniętymi plikami radzi sobie też nowy ALLPlayer 3.0 , ale nie sprawdzałem.

Mam je wszystkie na dysku i zawsze któryś się przydaje, ale najczęściej używany jest właśnie SubEdit-Player oraz ALLPlayer.

SubEdit

AllPlayer

Ja używam Subedita i Media player classic. Vplayer jest już dosyć stary i może nie otwierać niektórych formatów napisów np. MPL2. I jeszcze taka mała rada, żaden z wymienionych przez Ciebie odtwarzaczy nie otworzy Ci wszystkich filmów gdy nie bedziesz mial odpowiednich kodeków, ze swojej strony polecam k-lite codec pack ;).

Jak wyżej … SubEdit …wg mnie najlepszy :wink:

Niedoceniany bo nieznany szerzej: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=24&id=2209

Łatwe w obsłudze. Polecam :slight_smile: Sam je używam

nie pomyliło Ci się coś :?: bo najnowsza wersja to 2.4. Chyba że ja sie myle :x

osobiście używam właśnie AllPlayer’a, a jak on z czymś sobie nie radzi to Media player classic. łatwa obsługa oby dwóch

Jest ale tylko beta.

http://www.allplayer.org/ALLPlayer.exe

ALLPlayer i SubEdit

SubEdit - dobry standardzik dla każdego

ALLPlayer - bardziej funkcjonalny, zwłaszcza z Ivonką

witam

czy programy kmplayer i smplayer, dobrze sobie radzą z plikami mkv, tzn dvdrip, z jezykiem angielskim i polskim, do wyboru?

zdecydowanie ALLPlayer albo FLV Player do filmików ze stronek np. youtube