Który z telefonów?

(mohames) #1

Witam! Mam zamiar kupić sobie telefon, bardzo dobrze rozbudowany z wieloma funkcjami, wpadły mi 3 do oka:

iPhone

Nokia N95

Nokia N810 WiMAX Edition

Który z nich jest najlepszy? Może ktoś z Was ma jeden z tych i powie co nieco dobrego/złego o nim?

(Raiden77) #2

Nokia n95 - odpada, funkcje ma bardzo fajne, lecz na dzień dzisiejszy już przestarzały.

iPhone - zabaweczka. Fakt, bardzo przyjemnie obsługuje się ten telefon poprzez dotykowy ekran, ale niczym więcej ten telefon się nie wyróżnia. Dobry telefon do lansu :wink:

Zdecydowanie postawiłbym tutaj na Nokię N810 - dotykowy ekran, wysuwana klawiatura qwerty, moduł gps, WiMAX (jeszcze co prawda w powijakach). Najbardziej zaawansowany z tego towarzystwa. Niestety, bardzo energożerny.

Jeżeli stawiasz na ilość dodatkowych programów na telefon, to zastanowiłbym się mimo wszytsko nad N95 lub iPhonem.

(Mateuszlak) #3

JA także na N810, potem n95, lecz iphone odpada, chyba, że zależy ci na szpanowaniu a nie na funkcjach.

(Krzysiekaczor) #4

A moze jakiś palmtopik? polecam HTC polaris ma : GPS Wi-Fi ekran dotykowy 400mhz procesor 128mb ram(!) no i oczywiście ma funkcje telefonu Windows Mobile i ekran dotykowy.

Jest może troche droższy ale jest Gites xD

(Raiden77) #5

A właśnie... N810 nie jest telefonem komórkowym. Nie posiada modułu GSM/3G.

(mohames) #6

Też to przeczytałem, myślałem że to komórka bo kolega sobie kupił :stuck_out_tongue: zdecydowałem sie więc na iPhona 16gb.

(Raiden77) #7

Spoko, mimo że to taka zabwaczeka, też sie napaliłem na iPhona :wink:

(Siekierezada1) #8

Stary nokia N82!! Nastepca n73 a ma wszystko to co n95 a jest lepszy (zdanie zupelnie subiektywne)

(k-9) #9

ja bym jeszcze poczekał aż wyjdzie Sony Ericsson - XPERIA X1 to jest dopiero telefon tzn/ komputer! Super WIFI Windows aparat 3 mpix qwert odlot!!

mohames , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif