Który z telefonów?

Witam! Mam zamiar kupić sobie telefon, bardzo dobrze rozbudowany z wieloma funkcjami, wpadły mi 3 do oka:

iPhone

Nokia N95

Nokia N810 WiMAX Edition

Który z nich jest najlepszy? Może ktoś z Was ma jeden z tych i powie co nieco dobrego/złego o nim?

Nokia n95 - odpada, funkcje ma bardzo fajne, lecz na dzień dzisiejszy już przestarzały.

iPhone - zabaweczka. Fakt, bardzo przyjemnie obsługuje się ten telefon poprzez dotykowy ekran, ale niczym więcej ten telefon się nie wyróżnia. Dobry telefon do lansu :wink:

Zdecydowanie postawiłbym tutaj na Nokię N810 - dotykowy ekran, wysuwana klawiatura qwerty, moduł gps, WiMAX (jeszcze co prawda w powijakach). Najbardziej zaawansowany z tego towarzystwa. Niestety, bardzo energożerny.

Jeżeli stawiasz na ilość dodatkowych programów na telefon, to zastanowiłbym się mimo wszytsko nad N95 lub iPhonem.

JA także na N810, potem n95, lecz iphone odpada, chyba, że zależy ci na szpanowaniu a nie na funkcjach.

A moze jakiś palmtopik? polecam HTC polaris ma : GPS Wi-Fi ekran dotykowy 400mhz procesor 128mb ram(!) no i oczywiście ma funkcje telefonu Windows Mobile i ekran dotykowy.

Jest może troche droższy ale jest Gites xD

A właśnie… N810 nie jest telefonem komórkowym. Nie posiada modułu GSM/3G.

Też to przeczytałem, myślałem że to komórka bo kolega sobie kupił :stuck_out_tongue: zdecydowałem sie więc na iPhona 16gb.

Spoko, mimo że to taka zabwaczeka, też sie napaliłem na iPhona :wink:

Stary nokia N82!! Nastepca n73 a ma wszystko to co n95 a jest lepszy (zdanie zupelnie subiektywne)

ja bym jeszcze poczekał aż wyjdzie Sony Ericsson - XPERIA X1 to jest dopiero telefon tzn/ komputer! Super WIFI Windows aparat 3 mpix qwert odlot!!

mohames , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif