Który z tych czterech telefonów jest najlepszy?

Witam.

W przyszłym tygodniu jadę po nowy telefon. Nie wiem na który mam się zdecydować. Mam do wyboru Samsunga OmniaPro B7350, SE Xperia X10 Mini ( ale nie Pro:[ ), Nokia C6-00 i BlackBerry 8900. Z jednej strony bardziej odpowiada mi OmniaPro ze względu na WM6.5, a z drugiej Nokia C6 i X10 mini ze względu na ekrany dotykowe. Wszystkie są za złotówkę. :smiley:

Może wypowie się ktoś kto ma któryś z tych telefonów?

OmniaPro to prawie jak ten BlackBerry - oba to w sumie duże telefony i nieporęczne jak dla mnie.

Xperia X10 mini jest mały i fajny, ale z kolei przez swoje wymiary ma mały stosunkowo ekranik w porównaniu do C6-00, który w tym wypadku jest moim faworytem :slight_smile:

A jakiegoś HTC tam nie masz do wyboru? Bo tak od siebie to właśnie tą markę polecam. :slight_smile:

HTC droższe. :frowning:

200-300zł dopłaty. Jakby był HTC za 1zł to bym nawet tego tematu nie zakładał. ;d Tzn. jest jeden, Touch Dual, ale słyszałem, że nic ciekawego.

No tak. Badziew i ze starym Windowsem. Poza tym kształt jajka i niepotrzebny slider z klawiaturą (w tym przypadku ekran dotykowy jest tylko dodatkiem). Wracając do zaproponowanych przez ciebie. Stawiałbym na Nokię C6, chociaż z reguły na Nokie narzekam, to ta wydaję się być “najfajniejsza”. Omnia też nie najgorsza, choć tu widzę jakiś nieznany jeszcze dla mnie model, więc nie będę się na jego temat wypowiadał. Xperia została wybrana w jakiejś tam kategorii najlepszym telefonem roku. Mała, poręczna, ale nie wiem czy akurat to będzie dobre dla telefonu typu smartphone, bo sądzę że takiego szukasz. Blackberry to firma produkująca telefony bardziej do zastosowań biznesowych. Musisz się zdecydować. Multimedia albo biznes. Tak to nazwijmy. Ciężko jest znaleźć telefon, który pogodzi nasze zachcianki. Popatrz jeszcze na Nokię 5800, bo też jest warta uwagi. Z mojej strony na razie to by było na tyle. :slight_smile:

5800 wiem, że jest dobrym telefonem, moja koleżanka go ma. Ale niestety, w ofercie Orange jest tylko “okrojona” 5230.

Jeszcze mam kilka dni to się zastanowię, ale jak na razie to wygrywa C6-00, jest to telefon jaki chciałem. Chociaż jakby w ofercie był X10 mini pro…

Co by było gdyby… babcia miała wąsy?

To by dziadkiem była.

OmniaPro działa podobnie do BlackBerry, telefon do zastosowań biznesowych (cokolwiek ten termin oznacza, bo tak się o nich szumnie mówi, a właściwie nie wiadomo co je odróżnia od innych telefonów - takie moje odczucie jest).

Xperia 10 mini jest małym telefonem w porównaniu do C6 ;] może i trochę poręczniejszy, ale z kolei słyszałem, że Xperia słabo baterię trzyma, czy to Pro czy mini.

Zrobiłem swój wybór. Samsung Wave. W Orange był za złotówkę w abonamencie 140zł… powiedziałem DZIĘKUJĘ, w Plusie dostałem Wave’a w abonamencie 105zł za 1zł - 300 minut darmowych + 300 minut bonusowych DO KAŻDEJ SIECI, a w Orange do Play nie dają. :slight_smile: