Który z tych laptopów do 2500zł?


(Xaduri) #1

Witam. Szukam laptopa do 2,5 tys. zł. Jak do tej pory znalazłem 2 ciekawe oferty:

Laptop ma służyć do nauki/gier/filmów w HD(również na dodatkowym ekranie). I tu pytanie: czy znajdę coś lepszego w tej cenie? Ew. który z nich jest lepszy?


(skandyn) #2

Polecałbym dołożyć troszeczkę i kupić z procesorem i5.

Pozdrawiam


(imeehow) #3

Niech żyją słabo opisane oferty. Nie wiadomo jaki dysk (wielkość znamy, ale już np liczby obrotów nie), nie wiadomo jaka konfiguracja RAM (3GB to zapewne 2+1, ale już ile max obsługuje dany laptop to nie wiemy).

przeczytaj tutaj:

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Sa ... 302.0.html

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Ac ... 545.0.html

może ci się rozjaśni (albo zaciemni :wink:

edycja: okazało się że ta recka Acera, jest do wersji z i5, także weź to pod uwagę.


(Qba Lukaszczyk) #4

Osobiście posiadam Samsunga R580, ale w wersji z Core i5, 4GB RAM i GF GT330M. Ja jestem ze swojego bardzo zadowolony (przyzwoitej jakości obudowa, rewelacyjna, wygodna klawiatura). Tego laptopa jednak nie poużywasz na dworze, w Słońcu, a obudowa strasznie się "palcuje". Najlepiej nie używać touchpada tylko kupić myszkę, właśnie ze względu na te "palcowanie". Multitouch działa ok. Co do pracy na baterii - laptop na Ubuntu z włączonym compizem i WiFi, i wyłączonym bluetooth'em chodzi mi grubo ponad 2h. Gorszy wynik uzyskuję na Windows 7. Ten wybrany przez Ciebie słabszy model powinien trzymać dłużej ze względu na słabsze podzespoły. Wbudowane głośniczki - ujdą. Jak na notebookowe standardy całkiem dobre. Można na nich nawet pograć, czy obejrzeć film. Największa wada R580? Palcuje się jak cholera (noszzz kur#@! ile mam latać z tą szmatą co była w zestawie?!).


(Xaduri) #5

@sunbeam96 z przeczytanych wczesniej recenzji wynika, że z Acerem jest jeszcze gorzej w kwestii palcowania.

Zastanawia mnie czy opłaca się wybrać jakość wykonania kosztem karty z DX11.