Który z tych tel. najlepiej "chwyta" zasięg?

Witam,

Mam pewnien problem. Otóz kończy mi się umowa w Erze (Mix 50) i chciałbym ją przedłużyć (proszę o niekomentowanie tej decyzji), ale nie wiem na jaki telefon się zdecydować. Mój telefon musi mieć przede wszystkim “dobry zasięg”, gdyż muszę z niego dzwonić z piwnicy w której jest strasznie słaby zasięg. Chodzi mi o to, żebym się z tej piwnicy mógł dodzwonić do domu. Wiem, że mój kolega ma taką dużą Nokię (nie wiem właśnie jaki model) i ma w niej zasięg, a ja nie (też mam Nokię tylko inną).

Podsumowując: Moim priorytetem jest dobre “chwytanie” zasięgu, a drugim jest aparat (dobrze, by było, żeby był).

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Edit: Wstawiam listę. Usuwam link z rapida.

LG GB220		

LG GD330		

Nokia 2330 classic		

Nokia 2700 classic		

Nokia 5130 XpressMusic	

Samsung Avila S5230		

Samsung C3050		

Samsung Corby S3650	

Samsung Solid B2100		

Samsung S3310		

Sony Ericsson G502		

Sony Ericsson Naite 		

Sony Ericsson T280i		

Sony Ericsson T303 		

Sony Ericsson W350i/ Sony Ericsson W350i + głośnik

Najlepiej zasięg łapią sony ericssony i nokie 6xxx :stuck_out_tongue:

Mam osiedlówke i z rapida raczej nic nie ściągne wklej listę fonów tu to coś wykoncypujemy :wink:

Już wziąłem Nokie 2700 Classic. Jak zwykle na tym forum nigdy nie znajduje pomocy (bez urazy Kaczorinax).

Temat do zamknięcia.

Dobry wybór :stuck_out_tongue:

Na twoim miejscu też skłaniałbym do:

Nokia 2330 classic

Nokia 2700 classic

Czyli wybrałeś ok :smiley:

A 2720 znalazłaby się na tej liście? ;p

Coś nie jestem przekonany do zasięgu tego telefonu :wink:

A co z W380i? Telefon na mnie robi dobre wrażenie, ale ma niezbyt dobrą opinię jeśli chodzi o zasięg, a dla mnie to ważna sprawa

Ogólnie brałbym nokie podane wyżej lub jakąkolwieg z 6xxx.

Soniaki też bardzo dobrze łapią, ale skoro ma opinie słabego zasięgu i sprawdziłeś to na kilku stronach to szukaj czegoś innego

A jeśli nie nokie to co? Może motorola? Np. V8?

Przepraszam że tak truję, ale na gorąco piszę z tego co znalazłem w rozsądnej cenie w serwisie aukcyjnym (nie będę robił reklamy ;p )

Ja osobiście za motorolami nie przepadam.

Nie miałem nigdy więc nie bd się wypowiadał.