Który z wymienionych telewizorów kupić?

Witam, jak w temacie.

Zamierzam kupić telewizor, ale im więcej różnych telewizorów oglądam tym bardziej mam większy problem.

Zastanawiam się nad jednym z tych telewizorów, ale niewiem który z nich będzie najlepszy do oglądania telewizji narazie z kablówki (kiepski sygnał nadawania), grania no i do filmów.

  1. LG 42PQ3000

  2. LG 42LH3000

  3. Sony Bravia V4000

  4. Samsung LE40B650

Proszę o najlepsze doradzenie. I dla mnie nieważne czy to będzie plazma czy lcd czy będzie Full HD czy nie, chodzi mi o jak najlepszy telewizor z tych wymienionych powyżej.

Idziesz do dobrego sklepu, prosisz o podpięcie wszystkich 4 do jednego źródła (słabego) i prosisz o postawienie koło siebie i sam wybierasz a nie opierasz się na czyichś subiektywnych opiniach. Tak w ciemno z tych 4 wybrał bym mimo wszystko Soniaca.

Tak, ja wiem o tym, tylko że w żadnym ze sklepów nie ma tych 4 telewizorów razem, z tych sklepów co są w pobliżu mojej miejscowości, to w jednym są te 2 LG w jednym Samsung i w następnym Sony. Musieli by w którymś ze sklepów zamawiać.

Ja ja bym tam się wstrzymał jeszcze z zakupem nowego telewizora. Coraz bliżej jest do pojawienia się na rynku telewizorów OLED HDTV. Poczekaj poczekaj, a może kupisz coś lepszego. W najgorszym przypadku po prostu kupisz TV taniej. :wink:

Te telewizory różnią się przekątną ekranu. W pierwszej kolejności spójrz na to.

Zmierz odległość między kanapą, a miejscem, gdzie będzie stać lub wisieć telewizor (uwzględnij to, że nowy TV jest znacznie cieńszy niż CRT - mierz odległość do ściany) w metrach i przesuń przecinek o 1 miejsce w prawo (np. dla odległości 3,2 m - 32", 4 m - 40").

No jest to jakiś sposób i wydaje się rozsądny. Niestety nie mogę się zgodzić z podpisem Kpc21 - format c: to wcale nie jest najlepszy sposób. Od czego są kopie zapasowe (Acronis TrueImage) i wirtualizacja (Sun xVM VirtualBox)?

to może ja się dołączę do postu:

też chciałbym kupić telewizor, z tym, że jedynym kryterium jest cena- max ok 2.500,00 brutto. Totalnie nie znam się na producentach i ew parametrach - co jest ważne. Nie bardzo wiem też co z tym HD Reday i Full HD - na necie znalazłem info, że do 32" (a to pewnie max wielkość) różnicy nie zauważę. TV wykorzystam do oglądania … TV oraz ew do PC ( w przyszlości pewnie też xbox360).

i drugie pytanie: da się jakoś szybko przełączać pomiędzy normalnym monitorem LCD który mam podpięty, a TV? LCD byłby do stron www, a TV do gier z wykorzystaniem PADA.

jakieś pomysły, rady?