Który zasilacz wybrać?

Chcę kupić zasilacz, na uwadze mam Modecom MC-400ATX 2.0 PFC który kiedyś polecaliście. Ale zastanawiam się także nad Pentagram Silent Force PSF 430-P12S lub ewentualnie coś z tego sklepu Comprix . Chciałbym żeby zasilacz był cichy bo od mojego łeb mi już pęka. Proszę Was o poradę, może jakieś inne propozycje w podobnej cenie?

bierz MC-400, bardzo dobry zasilacz.

Do jakiego kompa? Przewidywane jakieś modernizacje?

Można kupić ModeCom MC -> OCZ 500 rev2 -> coś od Corsair’a. Tak w skrócie. :slight_smile:

Do tej konfiguracji w chwili obecnej:

Płyta główna; Asus P5LD2-X/1333

Procesor; Intel Dual Core E2160 1.80 GHz

Grafika; Nvidia Geoforce 7300 GT 256mb

Pamięć; 1GB Kingston

Dysk; Seagate 80GB.

No przewidywane, dokładny termin nie ustalony :slight_smile: ale zasilacza nie chciałbym wtedy już wymieniać.

MC by starczył, ale jak dałbyś radę to dołóż do OCZ, wtedy powinno starczyć spokojnie i jeszcze zapas będzie.

Hmmm no nie wielka w sumie różnica cenowa, no i teraz mam dylemat. A Waszym zdaniem na który się zdecydować? który Wy wzielibyście mając taka konfiguracje, myśląc o modernizacji za jakiś czas? Od tygodnia myślę nad tym :frowning: Raz mi się już płyta sfajczyła ale tamten zasilacz to był badziew za grosze.

Ps. jaką polecacie pastę termoprzewodzącą ?

zależy ile możesz funduszy przeznaczyć

ja bym jednak wybrał OCZ lub Corsaira :slight_smile:

a pasta to np. Arctic Cooling MX-2, Arctic Silver 5, jest jeszcze taka fajna od Zalmana (z pędzelkiem) ale zapomniałem oznaczenia

No w sumie mógłbym przeznaczyć do 2 stów nie więcej, nie przesadzajmy :slight_smile: Te wymienione są akurat jeszcze w rozsądnej cenie :wink: No to teraz będę miał nad czym siedzieć i myśleć co wybrać… ![-o<

Dokupić jeszcze monitor, drukarkę najlepiej urządzenie wielofunkcyjne #-o

Bierz OCZ i MX-2 i więcej nie biadol. Idealnie powinieneś się zmieścić w 200zł, a będziesz miał zasilacz, który pociągnie daleko posunięte modernizacje i pastę imo najlepszą na rynku.

efazeti , chodziło Ci zapewne o STG1.

OCZ StealthXStream 500W SLI - 179,55zł

AC MX-2 - 18zł