Który zegarek kupić?


Szkoda, że to cena w CHF :face_with_raised_eyebrow:

Ten droższy. Może się troszkę spóźnia, ale to i tak lepiej niż ten tańszy - który wybitnie się śpieszy …

4 polubienia

Wyglądają bardzo, bardzo podobnie :wink:

Może fabrycznie te zegarki stoją bo gdyby klient zasugerował ich używalność to pewnie chciałby kupić je np. o golfa w wypasie taniej :stuck_out_tongue:

cena powalająca. Chyba szkoda by mi było kasy na taki zegarek

Gdybyś zarabiał o dwa zera więcej pewnie nie napisałbyś tego postu. To jest zdjęcie witryny zrobione jednej z ulic Lucerny w Szwajcarii. Alejki tego pięknego miasta wręcz przepełnione są sklepami firmowymi przeróżnych, dla większości nigdy niesłyszalnych nazw firmowych zegarków. To jest przypadkowe zdjęcie z witryny słynnego Rolexa.

Wygladają podobnie jednak jeśli chodzi o kolor to zdecydowanie wolę srebrne zegarki. NIe przepadam za złotem bo źle mi się kojarzy. Dobrze wygląda jedynie w detalach ( w literkach na tarczy czy takich tam drobiazgach).
Ciekawe modele ma Bulova https://www.czaszegarkow.pl/bulova-c-502.html

Ja w ogóle radzę poszukać na Amazonie, a zwłaszcza na pepperze z Amazona. Świetne zegarki dużo taniej :wink:

Są też tacy agenci, co szukają aliexpress… :wink: Albo jak te dziunie, co mają mega firmowe torebki, a jeżdżą komunikacją miejską z torebką za kilka tysi niby… :stuck_out_tongue:

Serio za tyle zegarek to zgroza…