Który zenfone 5 wybrać Intel vs snapdragon

Witam, mam zamiar zakupić ten telefon i nie mam pojęcia którą wersję wybrać. LTE nie ma akurat znaczenia dla mnie, liczy się szybkość działania. Z tego co widziałem benchmarki lepiej na Intelu wyglądają. Mówimy o procesorze 2x1,6 bo 2 x2,0 nie da się dostać w żadnym sklepie… A może jakiś inny tel w tej polce cenowej ? jakieś propozycje ? proszę głównie starać się pomoc wybrać między tymi 2 modelami :slight_smile:

 

 

 

Wersja z intelem powinna być tak samo szybka a w dodatku mniej zachłanna na energie. Dodatkowo polecam wybrać model z 2Gb ramu (wiadomo jak android ma na niego apetyt)

Co do innej propozycji polecam moj niedawny zakup Lenovo A806 wydajnościowo zjada oba asusy a kosztuje podobnie. (jedyna wada to to iż zakup jest możliwy tylko poprzez allegro) Jeśli chciałbyś wiecej informacji o tym telefonie to prosze moje gg 6558042 albo napisz tu :slight_smile:

Witaj, dziękuję za odpowiedź ale jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny na pewno bym nie ryzykował allegro a jeszcze bardziej kupna sprowadzanego zza granicy i niedostępnego u nas z racji gwarancji. Zakupiłem 2 dni temu Zenfone 5 z procesorem intelowskim. Jedyne wady jakie znalazlem to fakt faktem grube ramki ale az tak bardoz nie przeszkadza, ramka u gory telefonu sie lekko wyszczerbila ale to nawet niewidoczne wiec przezyje i ta Bateria… sprada strasznie. Teraz mam go ciagle pod ładowaniem ale w 20 minut mi 30% zeszło na samym graniu i youtube gdzie przez noc 2% tylko uciekły. Antutu ? wynik bdb 23k i sie tak dobrgo wyniku nie spodziewałem. Telefon jest przeszybki, gry okej ale nie najważniejsze. NIe spotkałem jeszcze laga mimo wielu wielu aplikacji. ZenUi bardzo mi przypadło do gustu, nie wiem tylko jak zmienic tło w belce powiadomień bo niebieska strasznie mnie denerwuje :confused: Gdyby ktoś miał pytania co do tego telefonu można i mnie pytac :stuck_out_tongue: