Którym lepiej defragmentować?

  1. Norton System Works

  2. O&O Defrag

  3. defragmentator w systemie Win XP

  4. System Mechanic

Który polecacie do defragmentacji Win XP. i który z nich jest lepszy ??

Dziękuje z góry za wszystkie uwagi :slight_smile:

u mnie najlepiej sprawdził się diskeeper

Wszystko i na temat.

osobiście uważam, że jeden z lepszych jest Norton - ale ma jedną wadę - jest drogi :frowning: - tak jak i pozostałe

defragmentator w systemie Win XP

jest darmowy :wink: i wystarczy

poczytaj:

http://www.chip.pl/archiwum/article_9457.html

Najlepszy efekt będzie jak zdefragmętujesz każdym… :slight_smile:

to już lekka przesada :?

lazikar - wszystko i na temat jednak nie starannie :]. Diskeeper jest najlepszym defragmentatorem dysków. Szybszy i wydajniejszy od systemowego…

A widzisz go na liście kolegi??? Ja jakoś nie.

więc może teraz diskeeper dołączy do listy PeKoS`a :slight_smile: jest to bardzo dobry i szybki defragmentator i jest jego zubożona darmowa wersja , która do domowego użytku zupełnie wystarcza :slight_smile:

Wytłumacz mi dlaczego?? Moim zdaniem jest dobrze zdefragmętować kilkoma niż jednym… No powiedz sam… nie był by lepszy efekt?? program programowi jest nie równy, każdy ma inne parametry.

http://www.majorgeeks.com/download.php?det=1207 najlepiej sam wypróbuj :slight_smile:

  1. defragmentacja wszystkimi po kolei zajmie dużo czasu

  2. każdy działa pewnie na tej samej zasadzie, aczkolwiek mają inne algorytmy pracy

  3. każdy nastepny będzie poprawiał robote poprzedniego

3a) więc wykonujemy pracę od poczatku

  1. cena

  2. lepiej zrobić to jednym - efekty będa porównywalne

  3. tak naprawdę czy defragmentacja jest aż tak bardzo ważna w warunkach domowych ?? to czy będą dane ładowane 2 s szybciej czy wolniej nie jest chyba zbytnim dyskonfortem w pracy ?? czesto są nieauważalne

  4. ja zamuję się DTP - robię defragmentację systemowym windowsa raz na miesąc i wystarcza - a dziennie przerabiam setki megabajtów

  5. we wszystkim trzeba zachować rozsądek

po mimo ze kolega nie wymienił disceepera ja także obstaje przy tym programie, uzywam go już jakiś czas i sprawuje sie nie najgorzej oczywiscie mowie o pełnej wersji prof , ma wiele zalet takich jak m. i . ustawienie czasu kiedy ma nastapic defragmentacja , optymalizacja plików tz kolejność podobnie jak w Nortonie. Co do Nortona to używałem go z 2 razy i faktycznie nie jest zły ale system działał mi pozniej dziwnie.

no tak zapomniałem dodać do listy Diskeeper , więc go dodaję :slight_smile:

dziękuje za tyle głosów na temat tych programów defragmentujących

instaluje sobie teraz Diskeeper i zobacze jak ta uboższa wersja bedzie

sobie radziła na 80 giga :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich :slight_smile:

Dla mnie jest bardzo ważna. Każda sekunda jest dla mnie na wagę srebra :].