Ktoś korzystał z usług pozycjonowania seon.pl?

(Uphate1) #1

Witam zauważyłem "bezpłatne" pozycjonowanie na stronie www.seon.pl czy ktoś korzystał z usług? Czy rzeczywiście jest bezpłatne? Czy to jakieś naciąganie?

(Mati Majka) #2

Wiesz co, osobiśce bałbym się pozycjonować "bezpłatnie", ponieważ jakościowe pozycjonowanie musi swoje kosztować (a przynajmniej cokolwiek). Okazać się może, że ich działania przyniosą więcej szkód dla niż pożytku.

(Damiankedzia) #3

Lepiej zapłacić. Np. jakieś Funky Media czy coś w tym stylu.

(Aniel77) #4

Wygląda to na jakiś system wymiany linków, bo na stronie głównej wspominają coś o systemie. Wiadomo jak takowe są traktowane przez google. W sumie brak jakiegokolwiek rugulaminu, więc podpucha jakaś pewna.

(Mati Majka) #5

Bezpłatnie to teraz nic nie ma :wink: A SWLe już nie są dobrze postrzegane przez googla. Omijałbym takie "firmy" szerokim łukiem.

(piterbenks) #6

Bezpłane pozycjonowanie :slight_smile: Dobre żarty :slight_smile: Widzę, że niektózy robią to charytatywnie :stuck_out_tongue: Albo zaczną dopłacać :slight_smile: Tak jak te usługi w banku - zrób zakupy w sklepie a my Ci jeszcze za to zapłacimy. A jeżeli coś sie stanie ze stroną? To kto będzie za to odpowiedzialny? Podpisując umowę z firmą pozycjonerską zabezpieczasz się. To musi kosztować. Mój e-sklep pozycjonuje obecnie SEO Venture, jestem zadowolony bo są wyniki. Podpisałem umowę, że w przypadku bana będą pomagać a nie zwiną żagle, tak jak firma która robiła to przed nimi  z inną moją witryną.