Ktoś korzystał z usług pozycjonowania seon.pl?

Witam zauważyłem “bezpłatne” pozycjonowanie na stronie www.seon.pl czy ktoś korzystał z usług? Czy rzeczywiście jest bezpłatne? Czy to jakieś naciąganie?

Wiesz co, osobiśce bałbym się pozycjonować “bezpłatnie”, ponieważ jakościowe pozycjonowanie musi swoje kosztować (a przynajmniej cokolwiek). Okazać się może, że ich działania przyniosą więcej szkód dla niż pożytku.

Lepiej zapłacić. Np. jakieś Funky Media czy coś w tym stylu.

Wygląda to na jakiś system wymiany linków, bo na stronie głównej wspominają coś o systemie. Wiadomo jak takowe są traktowane przez google. W sumie brak jakiegokolwiek rugulaminu, więc podpucha jakaś pewna.

Bezpłatnie to teraz nic nie ma :wink: A SWLe już nie są dobrze postrzegane przez googla. Omijałbym takie “firmy” szerokim łukiem.

Bezpłane pozycjonowanie :slight_smile: Dobre żarty :slight_smile: Widzę, że niektózy robią to charytatywnie :stuck_out_tongue: Albo zaczną dopłacać :slight_smile: Tak jak te usługi w banku - zrób zakupy w sklepie a my Ci jeszcze za to zapłacimy. A jeżeli coś sie stanie ze stroną? To kto będzie za to odpowiedzialny? Podpisując umowę z firmą pozycjonerską zabezpieczasz się. To musi kosztować. Mój e-sklep pozycjonuje obecnie SEO Venture, jestem zadowolony bo są wyniki. Podpisałem umowę, że w przypadku bana będą pomagać a nie zwiną żagle, tak jak firma która robiła to przed nimi  z inną moją witryną.