Ktoś mi się włamał do komputera

Witam od pewnego czasu zauważyłem że ktoś mi się włamał do komputera, zmienił mi haslo i adres e-mail w steamie, logował mi się na gmail i facebook ( wylogowywało mnie bez przyczyny ), zaczął mi wolniej internet chodzić, boje się o swoje dane więc proszę o pomoc z problemem, avastem wszystko przeskanowałem i nic nie wykryło. Oto moje skany log http://wklej.org/id/1188484/

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

W miarę możliwości odłącz na razie komputer od internetu, spróbuj korzystać u kogoś innego na razie. Problem może być poważniejszy niż się wydaje bo ktoś może wykorzystać twój dysk zdalnie np. jako serwer z porno dziecięcym a wtedy będziesz mieć naprawdę duży problem z wymiarem sprawiedliwości.

Sprawdź czy w BIOSie nie masz włączonej opcji aktywacji przez LAN, jeśli tak, to wyłącz. Skopiuj najważniejsze dane np. na płytę i potem skasuj je z dysku. Obowiązkowo pozmieniaj hasła kont pocztowych itd na długie i nielogiczne a logowanie na facebooka zabezpiecz na sms-a. Ja bym się w takiej sytuacji nie bawił tylko zrobił format i instalować system od nowa, zwłaszcza, że mówisz, że to od jakiegoś czasu. No i solidny firewall z antywirusem.