Ktoś mi się włamuje na pc....POMOCY


(Martink1) #1

Wiem że ten wątek już był ale potżebuje pomocy bardzo szcegułowej.... Na pc-eta mojej dziewczyny włamuje się pewien koleś.... znam jego nazwisko, gg, nk... jest w dodatku tak beszczelny że czyta moje wiadomości prywatne do niej i potem się chwali tym co przeczytał... Koleś używa radiówki.... Ja z tematu włąmywania się na pc jestem zielony.... prosze o pomoc... jak utrudnic temu dupkowi życie i jak zabespieczyć pc... może ktoś mogł by mu zrobić bajzel w kąpie zeby popamietał... wszelaka pomoc się liczy... najlepiej gdybym mógł z kimś pogadać na priva.... prosze pomuszcie....


(zaklik) #2

No to tak. Zaczynając od zmiany nazwy sieci wifi , po jej ukrywanie , ustawienie zabezpieczeń najlepiej WPA-PSK i dobrego hasła , przeskanowanie kompa combofixem , albo najlepiej instalacja od nowa systemu + trochę zdrowego rozsądku (np. nieodbieranie przez internet żadnych plików od niego jakby coś przesłał ) .


(Martink1) #3

Dobra dobra bardzo dzienks za pomoc ale za zupełnie zielony z tego jestem więc nie wiem o co kaman... jak to wszystko zrobić????


(Julek94) #4

twoja dziewczyna używa antywirusa? firewala? Jeśli nie to wrzuć log z hjt na forum i zainstaluj(av) np. darmowego avasta! Możesz jeszcze przeskanować kompa skanerami online!


(Martink1) #5

Używa avasta... ale to i tak nic nie daje....


(zaklik) #6

Napisz jaki ma router albo ac i napisz?


(Martink1) #7

A gdzie moge sprawdzić router albo ac???


(zaklik) #8

Eeee. Ona ma internet przez wifi ,taaa?


(Martink1) #9

Tak...


(Shadowek007) #10

Wytnij mu bułe w pysk w rl :stuck_out_tongue:


(zaklik) #11

Najlepiej by było .

Tak wygląda router http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Router.jpg - w naszym wypadku z antenką , ac jest podobny . Poszukaj coś takiego i zobacz jaki to jest model i napisz .


(Frog) #12

mati2600 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif