Ktoś mi się włamuje na pc....POMOCY

Wiem że ten wątek już był ale potżebuje pomocy bardzo szcegułowej… Na pc-eta mojej dziewczyny włamuje się pewien koleś… znam jego nazwisko, gg, nk… jest w dodatku tak beszczelny że czyta moje wiadomości prywatne do niej i potem się chwali tym co przeczytał… Koleś używa radiówki… Ja z tematu włąmywania się na pc jestem zielony… prosze o pomoc… jak utrudnic temu dupkowi życie i jak zabespieczyć pc… może ktoś mogł by mu zrobić bajzel w kąpie zeby popamietał… wszelaka pomoc się liczy… najlepiej gdybym mógł z kimś pogadać na priva… prosze pomuszcie…

No to tak. Zaczynając od zmiany nazwy sieci wifi , po jej ukrywanie , ustawienie zabezpieczeń najlepiej WPA-PSK i dobrego hasła , przeskanowanie kompa combofixem , albo najlepiej instalacja od nowa systemu + trochę zdrowego rozsądku (np. nieodbieranie przez internet żadnych plików od niego jakby coś przesłał ) .

Dobra dobra bardzo dzienks za pomoc ale za zupełnie zielony z tego jestem więc nie wiem o co kaman… jak to wszystko zrobić???

twoja dziewczyna używa antywirusa? firewala? Jeśli nie to wrzuć log z hjt na forum i zainstaluj(av) np. darmowego avasta! Możesz jeszcze przeskanować kompa skanerami online!

Używa avasta… ale to i tak nic nie daje…

Napisz jaki ma router albo ac i napisz?

A gdzie moge sprawdzić router albo ac???

Eeee. Ona ma internet przez wifi ,taaa?

Tak…

Wytnij mu bułe w pysk w rl :stuck_out_tongue:

Najlepiej by było .

Tak wygląda router http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Router.jpg - w naszym wypadku z antenką , ac jest podobny . Poszukaj coś takiego i zobacz jaki to jest model i napisz .

mati2600 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif