Ktoś podłączony do komputera

Witam, mam Win98, ostatnio zawsze kiedy wyłączam kompuer pisze że ktoś jest podłączony do mojego komputera a niemam niczego udostępnionego czyli ktoś mi się włamał na kompa. Proszę o jakiś program by rozwiązać problem i zablokować by nie mógł wchodzić na mój kompuer, wogóle prosze o rady. Z góry dzięki

Jaki program informuje Cię o tym, że ktoś jest podłączony?

Masz program typu Firewall? Jeśli nie to proponuję zainstalować ponieważ dzięki niemu możesz monitorować ruch w sieci, blokować rózne adresy etc.

Pozamykaj porty robakom. W tym celu użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Dodatkowo możesz wkleić na forum dwa logi - HijackThis oraz SilentRunners. Opis jak je wykonać znajduje się tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Zwykłe okno Windowsa. Niemam niczego zainstalowanego. Warto instalować program Kerio KWF czy może jakis inny polecacie?

Niemoge zainstalować tego programu bo ma Win98

Złączono Posta : 23.10.2006 (Pon) 17:21

Windows Worms Doors Cleanera nie działa z Win98. Dajcie jakiegoś dobrego firewalla co działa z 98. Pomocy! !!

sprawdz kto jest do Ciebie podłaczony przez komende netstat -an wierszu poleceń.