Ktoś przejął konto na facebooku

Witam,

wiem że sprawa jest smieszna i pewnie mało kogo to interesuje, bo każdy powie żebym założył sobie nowe, ale zależy mi na odzyskaniu mojego konta bo używałem go przede wszystkim do gry w pokera na którym miałem dość sporą ilość żetonów. Sprawa wygląda tak, że od jakiegoś czasu na mojego maila którego używałem na facebooku przychodziły różne wiadomości typu, twoje konto zostanie zablokowane za 24h, albo że ktoś chce zresetować moje konto itp. wszystkie te wiadomości ignorowałem do dziś, jak przyszło mi że ktoś zmienił maila do mojego konta i jeśli to byłem ja miałem zignorować to wiadomość a jeśli to nie ja miałem kliknac w link, no i tak zrobiłem i od tej pory zaczęły sie problemy, na mojego maila nie ma założonego konta tak podaje facebook po próbie zalogowania, ale moje konto jest bo sprawdzałem przez konto znajomego. Moja pytanie brzmi, czy ma ktoś jakiś bezposredni kontakt do nich mailowy, bo juz mam dośc tego ich centrum pomocy w którym nie rozwiazania mojego problemu… z góry bylbym bardzo wdzieczny o jaka kolwiek pomoc.

Patrz zawsze na nadawcę, czy ma zwykłą pocztę (darmową, np. o2, wp) czy lepszą (zapewne płatną choć się na tym nie znam), poczytaj to http://www.forbes.pl/styl-zycia/artykul … oka,8350,1

nadawców jest 3 password_change+kjdmud153iji@facebookmail.com albo password+kjdmud153iji@facebookmail.com albo notification+kjdmud153iji@facebookmail.com

to co wysalales w linku to chyba za pozno na ostrzezenia…

Tak na przyszłość, nie zwróciłeś uwagi na to, a za nic ci nie usuną konta, teraz to raczej nie odzyskasz.