Ktoś usuwa moje komentarze na blogu

(Apostoł) #1

Hej,
Ostatnio ktoś bez powodu wywalił 3 moje komentarze spod wpisu https://www.dobreprogramy.pl/wojtekadams/SmartHalo-i-rower-madrzejszy,83866.html
I teraz pytanie za 100 punktów - czy to autor wpisu był tak zniesmaczony, że mu wytknąłem błąd gramatyczny (oraz uwagi, że usuwa mi komentarze), czy któryś z moderatorów się bawi?

Jeśli @wojtekadams ma taką możliwość, to czy każdy autor na swoim blogu ją ma? Jeśli tak, to gdzie jest ta funkcja?

Jeśli jednak był to moderator, to z jakiej racji usuwa moje komentarze?

(wojtekadams) #2

Tak usunąłem Twój komentarz. Mam do tego prawo. Drugi też poleciał, bo tyczył się pierwszego usuniętego, a po za tym był nie związany z moją recenzją.
Trzeci usunąłem bo użyłeś niecenzuralnego słowa.

EOT

(Apostoł) #3

Żaden EOT, nie odpowiedziałeś na moje pytanie…
Czy każdy autor ma taką możliwość pod swoim wpisem? Dlaczego Ty masz taką możliwość nie będąc moderatorem?

I nie bój żaby, już na pewno nie napiszę pod Twoim wpisem ani jednego pomocnego komentarza.

(Seba228215) #4

Wydaje mi się, że blogerzy, a zwłaszcza Zlotowscy mają większe uprawnienia.

(Leszek2204) #5

zaznałem tego na własnej skórze , wywalają nie swoje tematy

(bachus) #6

Nie sądzę, żeby każdy miał prawo wyrzucać komentarze.

(wojtekadams) #7

To nie jest pytanie do mnie, a do redakcji, ale odpowiem: bardziej aktywni blogerzy mogą moderować komentarze w swoich wpisach (tylko w swoich).

Jak znajdziesz błąd to zawsze można go zgłosić PM’ką na forum. Ja komentarze o błędach zawsze usuwam. A czy ten twój był tak pomocny? Proszę Cię :slight_smile:

(lordjahu) #8

Potwierdzam. Też tak robię - rzadko bo rzadko, ale jak ktoś pisze dosłownie nie na temat to wywalam delikwenta.

(Apostoł) #9

No i o taką odpowiedź mi chodziło :wink:
W takim wypadku racja jest po Twojej stronie. Szkoda tylko, że tacy użytkownicy nie są w żaden sposób wyraźnie oznaczeni na blogu (bo pewnie jakby poszukać, to któreś osiągnięcie to daje…). Ani nie mam żadnego feedbacku co się stało i za co…

A czy nie był pomocny? Poprawiłeś, więc raczej był xD

(krystian3w) #10

Może na nowych blogach będzie oznaczenie i informacja o usunięciu :smile:.

(wojtekadams) #11

Ale nie na to co sugerowałeś :stuck_out_tongue:

(Apostoł) #12

Ale z Ciebie uparciuch! Ja już dalej w to nie brnę :stuck_out_tongue_winking_eye:

FOCH i już! :smiling_imp: