Ktoś usuwa moje komentarze na blogu

Hej,
Ostatnio ktoś bez powodu wywalił 3 moje komentarze spod wpisu https://www.dobreprogramy.pl/wojtekadams/SmartHalo-i-rower-madrzejszy,83866.html
I teraz pytanie za 100 punktów - czy to autor wpisu był tak zniesmaczony, że mu wytknąłem błąd gramatyczny (oraz uwagi, że usuwa mi komentarze), czy któryś z moderatorów się bawi?

Jeśli @wojtekadams ma taką możliwość, to czy każdy autor na swoim blogu ją ma? Jeśli tak, to gdzie jest ta funkcja?

Jeśli jednak był to moderator, to z jakiej racji usuwa moje komentarze?

Tak usunąłem Twój komentarz. Mam do tego prawo. Drugi też poleciał, bo tyczył się pierwszego usuniętego, a po za tym był nie związany z moją recenzją.
Trzeci usunąłem bo użyłeś niecenzuralnego słowa.

EOT

Żaden EOT, nie odpowiedziałeś na moje pytanie…
Czy każdy autor ma taką możliwość pod swoim wpisem? Dlaczego Ty masz taką możliwość nie będąc moderatorem?

I nie bój żaby, już na pewno nie napiszę pod Twoim wpisem ani jednego pomocnego komentarza.

Wydaje mi się, że blogerzy, a zwłaszcza Zlotowscy mają większe uprawnienia.

zaznałem tego na własnej skórze , wywalają nie swoje tematy

Nie sądzę, żeby każdy miał prawo wyrzucać komentarze.

To nie jest pytanie do mnie, a do redakcji, ale odpowiem: bardziej aktywni blogerzy mogą moderować komentarze w swoich wpisach (tylko w swoich).

Jak znajdziesz błąd to zawsze można go zgłosić PM’ką na forum. Ja komentarze o błędach zawsze usuwam. A czy ten twój był tak pomocny? Proszę Cię :slight_smile:

Potwierdzam. Też tak robię - rzadko bo rzadko, ale jak ktoś pisze dosłownie nie na temat to wywalam delikwenta.

2 polubienia

No i o taką odpowiedź mi chodziło :wink:
W takim wypadku racja jest po Twojej stronie. Szkoda tylko, że tacy użytkownicy nie są w żaden sposób wyraźnie oznaczeni na blogu (bo pewnie jakby poszukać, to któreś osiągnięcie to daje…). Ani nie mam żadnego feedbacku co się stało i za co…

A czy nie był pomocny? Poprawiłeś, więc raczej był xD

Może na nowych blogach będzie oznaczenie i informacja o usunięciu :smile:.

Ale nie na to co sugerowałeś :stuck_out_tongue:

Ale z Ciebie uparciuch! Ja już dalej w to nie brnę :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

FOCH i już! :smiling_imp:

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.