Ktoś załorzył konto na battlenet na moim emailu

Pewien typek w grze chciał ode mnie numer gg a że nie miałem to chciał email więc mu go dałem bo myślałem, że coś chce do mnie napisać.

Sprawdzam po paru godzinach email, i co się okazuje? On założył na moim emailu konto na battlenecie.

Czy ten battlenet jest płatny? Nie aktywowałem konta i na wszelki wypadek usunąłem konto email.

A jeśli nie jest płatny to po grzyba załorzył konto na moim emailu?

właśnie zignorowanie maila jest najlepszym wyjściem,

może potrzebował drugie konto a nie chciało mu się zakładać maila… myślał że przypadkiem aktywujesz,

jego pytaj xD

Tylko Ty masz dostęp do konta mailowego, bo tylko Ty znasz hasło /zakladam, ze mu nie podałeś/. Jeżeli to konto jest płatne to założył Ci je dla draki, albo mu podpadłes.

Nie podawałem mu hasła a jedynie adres email. Żadnych innych danych mu nie podawałem.

A jednak płatne

:confused:

Czy on mógł wyjąć jakoś dane z mojego emaila?

Zawsze możesz skorzystać z odzyskiwania hasła do konta. Hasło powinno zostać wysłane na e-maila przypisanego do konta więc koleś straci konto i będzie mieć nauczkę :evil:

Ale ja już tego emaila nie mam bo go wczoraj na wszelki wypadek usunąłem.

Na szczęście prawie wszystkie dane w moim mailu były fałszywe.

On podał Twojego mailla przy zakładaniu konta, ale zeby go aktywować, trzeba wejść do niego, a tylko Ty znasz hasło. Także, żeby coś “pobrać” z Twojego mailla musi znać hasło, więc niepotrzebnie likwidowałeś mailla.

mi też się taki typek na pocztę włamał ostatnio i miałam pozakładane konta jakieś,których nigdy na oczy nie widziałam :expressionless: a nawet nie wiem czy płatne :stuck_out_tongue:

i nie wiem skąd hasło wytrzasnął i moje dane tzn. mój adres :evil:

a najgorsze jest to,że ja maila usunąć nie mogę , bo mi potrzebny jest :stuck_out_tongue_winking_eye:

w tych czasach trzeba uważać,bo niektórzy ludzie to porażka kontynentalna :!: :wink: