Ktróra Taryfa/Pakiet internetowy jest najkorzystniejszy w Play?

Cześć,

Cena pakietu:

W twojej taryfie nie skorzystasz z pakietu 1GB za 10zł, ten pakiet jest dostępny w taryfie Play Fresh za 0zł, ale tu jest jeden haczyk, w tej taryfie po 30 dniach połączenia wychodzące są blokowane. W taryfie, którą masz obecnie (z rokiem ważności konta) masz dostępne tylko te niezbyt kuszące oferty. Przejdź na taryfę Play Fresh All Inclusive (rok ważności konta), tam pakiet darmowego internetu masz za każde doładowanie za 30zł, jeśli dobrze pamiętam limit 300MB (przy doładowaniu za 30zł) lub 500MB (przy doładowaniu za 50zł), po wykorzystaniu limit, szybkość spada do 8kb/s albo 16kb/s nie pamiętam dokładnie, w każdym razie masz dostęp do internetu przez 30 dni za darmo. Ta taryfa może być dostępna obecnie tylko przez Play24, a przynajmniej u mnie tak jest. Korzystam obecnie z tej taryfy, jednak ja wybrałem sobie darmowe rozmowy i smsy zamiast internetu.

 

I tak wychodzi taniej, niż Play Online na kartę, zresztą w innych sieciach też taniej wychodzą pakiety na telefon, niż internet na kartę.

Taryfę można zmienić :http://www.play.pl/pomoc/karta/formalne/zmiana-taryfy/

Dzięki za szybkie odpowiedzi :slight_smile:

robool mówisz o tej taryfie? (pogrubionej)?

  • *163*6# – aktywacja Play na Kartę (zawsze 0 zł za rozmowy i SMS-y do Play)
  • *163*7# – aktywacja Play na Kartę Lubię to! (nieograniczony dostęp do internetu)
  • *163*2# – aktywacja Play na Kartę Rok Ważności Konta (każde doładowanie przedłuża ważność konta o rok)
  • *163*9# – aktywacja Formuły MINI MAX na Kartę (pełna kontrola środków na koncie

Trochę mało mi się nie opłaca doładowywać tel co miesiąc min 30zł aby mieć “darmowy” pakiet na neta… Znając swoje dzwonienie i sms to na koncie i tak mi zostanie z 25zł xD Widzę, tez że trzeba doładowywać konto aby utrzymać połączenia wychodzące i przychodzące przy życiu…

 

Która taryfę polecacie jeszcze?  w której są najlepsze pakiety na Internet?

 

http://www.play.pl/pomoc/karta/formalne/zestawienie/ i rozwin menu" Pakiety dodatkowe dla ofert play na karte"

 

Ps. tak jak roobal mówił nie kazda taryfa ma takie same pakiety dodatkowe (najlepsza będzie konsultacja w biurze obsługi, albo wykopanie gdzies warunków i opcji kazdej taryfy w necie).

załóż konto na play24 i tam bedzie wszystko co jest do aktywowania w twojej taryfie.

“Lubię to” to całkiem inna taryfa, ja miałem na myśli Play Fresh All Inclusive, u mnie dostępna obecnie tylko w Play24, jakiś czas temu była oficjalnie na liście dostępnych taryf.

 

Ten pakiet dotyczy taryfy Play na kartę (wcześniej nazywało się to chyba Play na kartę 0zł albo Play Fresh 0zł) lub Lubię to, ale tu nie ma roku ważności konta tylko 30, 50 albo więcej w zależności od doładowania. Jeśli masz taryfę Play Fresh albo Play na kartę Rok ważności konta, czyli oferty gdzie masz rok ważności konta, dostępne są jedynie takie, jak pisałem, niezbyt atrakcyjne oferty.

 

Jeśli chcesz korzystać tylko z neta, moim zdaniem bardziej opłaca się przejść na Play na kartę z 30-dniową ważnością konta, wykupić pakiet 1GB za 10zł i gdy wykorzystasz te 1GB szybciej, niż w 30 dni (z tego co się orientuję, można wykupić dwa pakiety), wykupujesz następny, łącznie 3GB za 30zł, gdzie w swojej ofercie masz tylko 1GB za 25zł.